HTC Desire Eye İncelemesi

HTC One M8, bugün hem Android hem de Windows Phone cihazları arasında amiral gemisi olarak yer alsa da 2014 yılını bu modelle kapatmak istememiş görünüyor ki geçtiğimiz yaz Berlin'de gerçekleşen Teknoloji fuarında sergilenen HTC Desire Eye pazara adımını

HTC Desire Eye İncelemesi

HTC One M8, bugün hem Android hem de Windows Phone cihazları arasında amiral gemisi olarak yer alsa da 2014 yılını bu modelle kapatmak istememiş görünüyor ki geçtiğimiz yaz Berlin'de gerçekleşen Teknoloji fuarında sergilenen HTC Desire Eye pazara adımını attı. Mutlak Selfie telefonu olarak anılan Desire Eye, tam tamına 13 megapiksel çekim kalitesine sahip olan ön kamerasıyla dikkat çekiyor. Hem ön yüzeyde hem arka yüzeyde aynı görüntü kalitesini hedeflemeye çalışan model kendi fotoğraflarını çekmek isteyenlerin ilgisini fazlasıyla çekebilecek bir konfigürasyon sunuyor.

Doğası gereği HTC One M8 ile kıyaslanmak durumunda olan cihazın tasarımı bir önceki model kadar yuvarlak değil. Ön yüzey kadar düz bir arka yüze sahip Desire Eye kıvrımlı hatları sadece çerçeve kısmına taşımış. HTC One M8'in tutuş hissiyatından uzak olsa da masanın üstünde duracak olan cihaz asla sallanmayacaktır. HTC Desire Eye'ı görünümüyle, kamerasıyla, teknik özellikleriyle ve batarya ömrüyle detaylı bir şekilde inceledik. Bundan sonraki sayfalarda bu perspektifleri sizlere sayfa sayfa sunduk.

  1. HTC Desire Eye İncelemesi
  2. İlk Bakış
  3. HTC Desire Eye Kamera Performansı
  4. HTC Desire Eye Teknik Özellikler
  5. HTC Desire Eye Batarya Ömrü
  6. HTC Desire Eye - HTC One M8 Karşılatırması
  7. Son Sözler

YORUMLAR