HTC One M8 Bilinmeyen Gizli Özellikleri ve İpuçları

HTC One M8'in bilinmeyen ve gizli kalmış özelliklerini sizin için hazırladığımız yazımızda tek tek sıraladık ve gösterdik.

HTC One M8 Bilinmeyen Gizli Özellikleri ve İpuçları

HTC One M8, ilk One modelinin başarısını çok daha ileriye taşımayı başarabilen cihazlardan birisi oldu ve daha fazla alüminyum gövde, daha iyi bir Sense arayüzü, en son Android sürümü ve geliştirilmiş donanım özellikleri sayesinde en iyi akıllı telefonlardan birisi haline geldiği de ortada. Dolayısıyla ülkemizde de pek çok kullanıcı HTC One M8'i almayı düşünüyor ve almış olanlar da şimdiden cihazını kurcalamaya başlamış durumda.

Fakat kurcalarken dikkatinizden kaçmış olabilecek ve kenarda köşede kalmış bazı özellikleri size aktararak cihazınızı daha aktif ve verimli bir şekilde kullanmanızı amaçlıyoruz. Dolayısıyla yazımızı okumaya devam edin.

Batarya Düzeyini Yüzde Olarak Görme

HTC One M8'i ilk açtığınızda batarya düzeyinin herhangi bir rakamla gösterilmediğini farkedeceksiniz. Daha hassas bir batarya tespiti için bu özelliği açmamız gerekiyor. Cihazınızın ayarlar menüsüne geldikten sonra "Güç" alt menüsüne tıklayabilir ve orada bulunan "Pil düzeyini göster" seçeneğini aktif hale getirebilirsiniz. Böylece artık ne kadar bataryanız kaldığını daha kolay bir şekilde görebileceksiniz.

YORUMLAR