Injustice: Gods Among Us İncelemesi

Superman, Batman, Joker gibi karakterleri birbirine kırdıran Injustice: Gods Among Us'ı inceledik.

Injustice: Gods Among Us İncelemesi

"Superman Bane'e, Bane Batman'e, Batman Joker'e, daha sonra hespi Joker'e..."

Injustice: Gods Among Us'ı tek cümleyle tarif et deseler sanırım yukarıdaki bu cümleyi kurardım. Ama Allah'tan kimse öyle bir istekle gelmedi. O yüzden biz burada bir cümleden daha uzun bir şekilde oyuna bakış atacağız.

Injustice: Gods Among Us - Video İnceleme

Injustice: Gods Among Us Video İncelemesi
OYUN

Injustice: Gods Among Us Video İncelemesi

Batman, Superman, Flash, Green Arrow, Joker gibi DC Comics karakterleriyle bize bir dövüş alanı sunan Injustice: Gods Among Us için yazılı incelemenin ardından bir de video inceleme çektik.

Ben Seni Döverim

Geçtiğimiz yılların en önemli dövüş oyunlarından biri olan Mortal Kombat, gerek içerdiği şiddeti, gerek kaliteli dövüş sistemiyle oyuncuların takdirini kazanmıştı. Mortal Kombat'ı oyunseverlerle buluşturmanın ardından bir sonraki projesini merakla beklediğimiz yapımcı firma NetherRealm Studios, bizlerin karşısına DC Comics evreninin süper karakterlerinin yer aldığı bir oyunla çıkacağını duyurdu. Yani Injustice: Gods Among Us'la.

Injustice: Gods Among Us Oynanış Videosu
OYUN

Injustice: Gods Among Us Oynanış Videosu

Mortal Kombat'ın yapımcıları tarafından geliştirilen Injustice: Gods Among Us'ın oynanış videosunu sizlerin beğenisine sunuyoruz. Superman, Batman, Flash, Green Arrow gibi DC Comics yayınevine ait çizgi romanların karakterlerini barındıran dövüş oyunu Injustice: Gods Among Us; PS3, Wii U ve Xbox 360 platformlarına çıkacak.

Injustice ilk gösterim anında çıkış zamanına kadar buram buram Mortal Kombat havası kokan bir oyun. Oyunu elinize aldığınızda da bu his değişmiyor. Karşınızda sanki bir Mortal Kombat oyunu var, ancak bilindik Mortal Kombat karakterleri yerine Superman'i, Batman'i koymuşlar gibi hissedeceksiniz. Peki bu olumsuz bir durum mu? İşte bu noktada olaya nasıl baktığınız, oyuna olan yaklaşımınızı değiştirecek.

Injustice'le Mortal Kombat'ın benzer ve farklı yönlerine sırayla bir bakalım isterseniz.

  1. Injustice: Gods Among Us İncelemesi
  2. Benim de Anlatacaklarım Var
  3. Oynanış Dinamikleri
  4. Ünlü Ses Sanatçıları
  5. Injustice Karakter Listesi
  6. "Tişikkirler Sipirmin"

YORUMLAR