Injustice: Gods Among Us İncelemesi

Superman, Batman, Joker gibi karakterleri birbirine kırdıran Injustice: Gods Among Us'ı inceledik.

Ünlü Ses Sanatçıları

Grafik olarak Mortal Kombat'ın üstüne biraz daha koyarak karşımıza çıkan Injustice: Gods Among Us, her ne kadar genel hatlarıyla güzel grafikler sunsa da karakter modellemeleri açısından beni tatmin edemedi. Özellikle yüz modellemeleri daha iyi olabilirdi. Ama çevre kaplamaları ve efektlerini yeterli seviyede buldum.

Injustice Gods Among Us Özellikleri Videosu
OYUN

Injustice Gods Among Us Özellikleri Videosu

Injustice Gods Among Us oyunu için yeni bir video yayınlandı. Yayınlanan bu videoda oyunun içereceği özellikler tanıtılıyor.

Müzik olarak da yeterli bir performansa sahip olan Injustice'in teknik anlamda en vurucu noktası seslendirmeleri olmuş. Seslendirme açısından oldukça profesyonel isimlerle çalışan yapımcı firma, hali hazırda karakterle özdeşleşmiş seslendirme sanatçılarıyla ortak bir iş çıkarmış. Her projede Batman'i seslendiren (Batman'in neredeyse resmi sesi diyebileceğimiz) Kevin Conroy, Injustice'te de Batman karakterine hayat veriyor. Aynı şekilde Superman olarak daha önce bir çok projede seslendirme yapan George Newbern de Superman karakterine oyunda hayat veriyor. Ancak benim en çok şaşırdığım isim Stephen Amel oldu. Kendisi bu senenin popüler dizilerinden Arrow'da Green Arrow karakterini oynuyor. Aynı şekilde oyunda da Green Arrow'u seslendiren kişi Stephen Amel. Hoş bir sürpriz olmuş.

  1. Injustice: Gods Among Us İncelemesi
  2. Benim de Anlatacaklarım Var
  3. Oynanış Dinamikleri
  4. Ünlü Ses Sanatçıları
  5. Injustice Karakter Listesi
  6. "Tişikkirler Sipirmin"

YORUMLAR