Injustice: Gods Among Us İncelemesi

Superman, Batman, Joker gibi karakterleri birbirine kırdıran Injustice: Gods Among Us'ı inceledik.

"Tişikkirler Sipirmin"

Injustice'in en büyük eskiği aslında Mortal Kombat'a fazlasıyla benzemesi. Getirdiği irili ufaklı yenilikler onu Mortal Kombat'tan çok daha farklı yapmamış. Ancak sıkıntı yok (en azından benim için) sonuçta Mortal Kombat oldukça başarılı bir oyundu. Mortal Kombat'ın DC Comics versiyonunu oynamak da beni çok rahatsız etmedi, tam tersine Mortal Kombat'tan daha çok zevk aldım Injustice'i oynarken.

İşte en başta dediğim "olaya nasıl baktığınız, oyuna olan yaklaşımınızı değiştirecektir" sözü bu noktada geçerli oluyor. Eğer Injustice'ten çok farklı beklentileriniz varsa kendisi sizin için hayal kırıklığı yaratabilir. Ancak Mortal Kombat'ın biraz daha modifiye edilerek içine Superman, Batman serpiştirilmiş halini görmeyi umuyorsanız o zaman siz de benden sayılırsınız.

Dövüş oyunu meraklıları zaten Injustice'i edinecektirler. Ancak benim gibi çok fazla dövüş oyunu sevmeyen kesimi bile memnun edebilecek bir oyun Injustice. Eğlenceli dövüş sistemi, oldukça akıcı ve başarılı hikaye modu sizi oyunun başında en azından bir 6 saat geçirtecektir. Denemeden es geçmemenizi tavsiye ederim.

Editör Puanı
Hikaye 8,8/10
Oynanış 9/10
Grafik 7,7/10
Ses 8,9/10
Çoklu Oyuncu Modu 8,8/10
Ortalama 8,9/10
  1. Injustice: Gods Among Us İncelemesi
  2. Benim de Anlatacaklarım Var
  3. Oynanış Dinamikleri
  4. Ünlü Ses Sanatçıları
  5. Injustice Karakter Listesi
  6. "Tişikkirler Sipirmin"

YORUMLAR