Instagram için En İyi 5 Yardımcı Araç

En popüler fotoğraf paylaşma platformu Instagram için geliştirilen çeşitli araçlarla, Instagram’ı daha etkili bir şekilde kullanabilirsiniz.

Instagram için En İyi 5 Yardımcı Araç

En popüler fotoğraf paylaşma platformu Instagram için geliştirilen çeşitli araçlarla, Instagram’ı daha etkili bir şekilde kullanabilirsiniz. Sizler için listelediğimiz en iyi 5 Instagram aracına göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

No Crop

Instagram’da paylaşacağımız fotoğrafları telefonumuzdan seçtiğimizde tam boyutlu olarak paylaşamıyor ve fotoğrafın bir kısmını kaybediyoruz. Tam boyutlu bir fotoğraf çekmek için Instagram’ın kamerasını kullanmamız gerekiyor. Bu soruna çare olan No Crop uygulaması, fotoğraflarınızı kırpmak yerine onları kare hale getiriyor ve fotoğrafları tam boyutlu haliyle paylaşabiliyorsunuz. Çeşitli çerçeveler ve efektler de sunan uygulama Android ve iOS işletim sistemli cihazlarda kullanılabiliyor.


Repost for Instagram

Instagram’da beğendiğiniz fotoğrafları ya da paylaşmak istediğiniz fotoğrafları, sizi büyük bir zahmetten kurtararak tıpkı Twitter’ın retweet özelliğinde olduğu gibi yeniden paylaşmanıza izin veren uygulama çok büyük kolaylık sağlıyor.


Instagram için Takipçiler+

Instagram üzerinde takipçilerinizi kontrol etmek normal şartlarda pek mümkün değil. Instagram için Takipçiler uygulaması da hesabınızın analizini yaparak kimler sizi takip etmiyor, kimleri geri takip etmiyorsunuz, kaybedilen takipçiler, kazanılan takipçiler gibi seçenekler sunuyor. Bunun yanında fotoğraf başına beğenme, şöhret değeri, beğeni değeri gibi işlevler de sunan uygulama çok işinize yarayacak türden.

InstaMessage

Çevrenizde Instagram kullananları gösteren ve onlarla mesajlaşmanızı sağlayan InstaMessage, Instagram’ın mesajlaşma eksiğini dolduruyor. Konum servislerini kullanarak çalışan uygulama sayesinde çevrenizdeki kullanıcıları uzaklıklarıyla birlikte gösteren uygulama yeni insanlarla tanışmanıza da öncülük ediyor diyebilirim.


 

Unfollowgram

Instagram hesabınızı takip etmeyi bırakanları daha rahat bir şekilde kontrol edebileceğiniz bir uygulama olan Unfollowgram, takip etmedikleriniz, sizi takip etmeyenler, takipçileriniz ve takip ettikleriniz bölümlerinde takipçi analizini sizlere sunuyor.

Android VPN Ayarları Nasıl Yapılır?

Android Sistem Arayüzü Durdu Hatası Çözümü

YORUMLAR