Instagram TV Videoları Nasıl İndirilir?

Instagram'ın yayın platformu IGTV'den beğendiğiniz videoları nasıl indirebileceğinizi anlatıyoruz.

Instagram TV Videoları Nasıl İndirilir?

Instagram, kullanıcıların kendi kanallarını oluşturmalarına ve ürettikleri video içeriklerini takipçileriyle paylaşmalarına olanak tanıyan Instagram TV (IGTV) özelliğini duyurmuştu. Bu platformda yayınlanan videoları indirmek istiyorsanız, bu rehberimizde Instagram TV videoları nasıl indirilir? Sizlere anlatacağız.

IGTV platformunda dikey videolar üzerine odaklanılıyor ve video üreticilerinin de bu formatta video paylaşmaları isteniyor. IGTV’de beğendiğiniz videolar varsa ve arşivinize kaydetmek istiyorsanız, bunun için ek bir araç kullanmanız gerekiyor. IGTV Downloader uygulaması bu iş için kullanabileceğiniz en iyi araç diyebilirim.

IGTV video bağlantısı

IGTV videolarını indirmek için öncelikle IGTV’den indirmek istediğiniz videoyu açıyoruz ve video bağlantısını kopyalıyoruz.

IGTV downloader video arama

Daha sonra IGTV Downloader sitesine girerek kopyaladığımız bağlantıyı ana sayfadaki alana yapıştırıp Search butonuna tıklıyoruz.

IGTV downloader video indirme

Kısa süre sonra alt kısımda Download Now butonu belirecektir. Bu butona tıklayarak ilgili videonun indirme işlemini başlatabilirsiniz. İndirdiğiniz video, herhangi bir cihazda oynatabileceğiniz bir MP4 formatında olacaktır. Artık dilediğiniz zaman videoyu seyredebilirsiniz.Instagram’ın Yeni Video Paylaşım Hizmeti IGTV Tanıtıldı!
SOSYAL MEDYA

Instagram’ın Yeni Video Paylaşım Hizmeti IGTV Tanıtıldı!

Instagram, bir süredir gündemi meşgul eden yeni video paylaşım hizmeti IGTV’yi resmen tanıttı. Kullanıcıların 60 dakikaya kadar video yayınlamalarına imkan sağlayacak olan platform,


Instagram Yeni Video Paylaşım Platformu IGTV ile YouTube’a Rakip Olacak
SOSYAL MEDYA

Instagram Yeni Video Paylaşım Platformu IGTV ile YouTube’a Rakip Olacak

Son dönemde yaptığı yeniliklerle dikkat çeken Instagram, platformdaki içerik oluşturucularının çok daha özgür olmasını sağlayacak.

YORUMLAR