İnternet Alışverişlerinde Yüzde 25 Kar Etmenin Bir Yolu Var!

İnternet Alışverişlerinde Yüzde 25 Kar Etmenin Bir Yolu Var!

Dijital bankacılığın Yapı Kredi ayağı olan Nuvo ile internet alışverişlerinde dörte bir indirim sağlıyor.Şu husus asla inkar edilemez ki Türkiye’mizde vatandaşlar özel bankaların keyfi uygulamalarından çok çekti ve insanımızın bin bir emekle elde ettiği birikim bankaların mantıksız komisyonlarına kurban oldu. Yapılan haksızlıkları, sorumsuzlukları anlatmaya kelimeler kifayet etmez. O yüzden hiç detaya girmiyorum. Biraz(cık) geçte olsa Türkiye’de bankacılık sistemi standartları yakalamak adına minik adımlar atmaya başlıyor nihayet. “Dijital Bankacılık” adı verilen yeni akımla beraber bankalar keyfi ücret ve komisyonlardan arındırılmış yepyeni bir bankacılık sistemini geçte olsa kullanıcıların hizmetine sundu. Yeni bir akım olması hasebiyle bankalar arasında sıkı bir rekabetten söz edebiliriz. Bu yazımızda Nuvo’yu ele alacağız.

Nuvo, internet alışverişçilerini oldukça memnun edecek akıllıca bir kampanyaya imza attı. Ekim sonuna kadar internetten yapacağınız her alışverişin (üye iş yeri gibi sınırlama yok) %25’i 50 Tl’ye kadar hesabınıza iade ediliyor. Örneğin 200 Tl’ye x sitesinden 25 Eylül’de bir telefon alıyorsunuz Ekim ayı içerisinde 50 Tl hesabınıza iade ediliyor.

Fırsattan yararlanmak için tek yapmanız gereken Nuvo üyesi olmak. Kişisel bilgilerinizi doldurduktan sonra birkaç gün içerisinde kurye sizinle irtibata geçiyor.

Kartınız ve sözleşme seti müsait olduğunuz bir günde ayağınıza geliyor ve hiç yorulmadan hesap açılışınız gerçekleştiriliyor. Kampanya Ekim ayı sonuna kadar aktif olacağı için acele etmenizde fayda var.

YORUMLAR