Internet Download Manager: Kurulumu, Kullanımı ve Kaldırılması

Popüler dosya indirme yöneticisi Internet Download Manager programının nasıl kurulacağından, nasıl dosya indirilmesi ve kaldırılmasına kadar tüm aklınıza takılan soruların cevaplarına ulaşabilirsiniz.

IDM Nasıl Dosya İndirilir?

IDM programını kullanmanız için çok fazla bir şey yapmanıza gerek yok. Web tarayıcınızı açıp web sitelerini dolaşmanız yeterlidir. Girdiğiniz sitelerdeki içerikleri kendisi tarayarak size öneri olarak sunmaktadır. Bu içerikler resim, video, ses ve benzeri içerikler olabilir. Tek bir tıklama ile seçtiğiniz içerikleri bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Birkaç örnekle ile açıklayalım.

Tamindir.com sitesinde video bölümünü ziyaret edelim. Video editörümüz Neşe Koçinbiga’nın sunumuyla Haber Gündem programımızın videosunu indirmek istiyorsunuz. IDM size resimde de görüldüğü gibi indirebileceğiniz video dosyasını hemen buldu ve öneri sundu. Siz tek bir tıkla Haber Gündem videomuzu bilgisayarınıza indirip daha sonra izleyebilmek için saklayabilirsiniz.

Dosya paylaşım platformu Youtube üzerinde deneyelim. Beğendiğiniz bir video sayfasına gittiğinizde video oynatıcının hemen altında IDM’in indirme yöneticisi bölümünü görebilirsiniz. Tek bir tık ile istediğiniz dosyayı indirebilirsiniz.

Tamindir.com Editörümüz Yiğit Ekim Demir ile gerçekleştirilen Yüksek Oyun Performansı İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler videomuzu izlemeniz öneriyoruz.

  1. Internet Download Manager: Kurulumu, Kullanımı ve Kaldırılması
  2. IDM Nasıl İndirilir?
  3. IDM Nasıl Kurulur?
  4. IDM Nasıl Türkçe Yapılır?
  5. IDM Nasıl Açılır? IDM Nasıl Kullanılır?
  6. IDM Nasıl Dosya İndirilir?
  7. IDM Kayıt Nasıl Olunur? Lisans Kodu Nereye Eklenir?
  8. IDM Nasıl Silinir? Bilgisayardan Nasıl Kaldırılır?

YORUMLAR