Internet Download Manager: Kurulumu, Kullanımı ve Kaldırılması

Popüler dosya indirme yöneticisi Internet Download Manager programının nasıl kurulacağından, nasıl dosya indirilmesi ve kaldırılmasına kadar tüm aklınıza takılan soruların cevaplarına ulaşabilirsiniz.

IDM Nasıl Silinir? Bilgisayardan Nasıl Kaldırılır?

İlk adımdan itibaren bu sayfadaki kurulum işlemini gerçekleştirdiyseniz yapmanız gereken Denetim Masası – Program Ekle/Kaldır menüsüne girerek IDM programını seçiyoruz ve Devam tuşuna basıyoruz. Dosya silme işlemlerinin ardından IDM bilgisayarımızdan sorunsuz şekilde kaldırılıyor.

Önceden yüklemiş olan kullanıcılar ve kaldırmada sorun yaşayanlar için 2 farklı önerimiz bulunuyor. Tamindir.com sitemizde Program Kaldırıcılar kategorisinde bulunan en popüler programlardan üçünü seçtik. Programlardan seçtiğinizi bilgisayarınıza yükleyerek sorun çıkaran programları sıkıntısız şekilde sisteminizden silebilirsiniz.

NOT: Programı bilgisayarınızdan kaldırdıktan sonra mutlaka sisteminizi yeniden başlatmanız gerekmektedir. Kaldırma işlemi sırasında önemli programları veya kaydedilmemiş dosya bırakmamaya dikkat ediniz. Aklınıza takılan, karşılaştığınız ve cevap bulamadığınız soruları yorum bölümüne ekleyebilirsiniz.

  1. Internet Download Manager: Kurulumu, Kullanımı ve Kaldırılması
  2. IDM Nasıl İndirilir?
  3. IDM Nasıl Kurulur?
  4. IDM Nasıl Türkçe Yapılır?
  5. IDM Nasıl Açılır? IDM Nasıl Kullanılır?
  6. IDM Nasıl Dosya İndirilir?
  7. IDM Kayıt Nasıl Olunur? Lisans Kodu Nereye Eklenir?
  8. IDM Nasıl Silinir? Bilgisayardan Nasıl Kaldırılır?

YORUMLAR