İnternetten Programsız Video İndirme

Yazımızda program kullanmadan internet üzerinden nasıl video indirebileceğinizi anlatıyoruz

İnternetten Programsız Video İndirme

Merhaba sevgili Tamindir takipçileri. Son 10 yıl içerisinde giderek önem kazanan ve artık günlük hayatımızın vazgeçilmez parçası haline gelen online video seyretme siteleri sayesinde birçoğumuz önemli anlarımızı videolar şeklinde kaydederek bu video paylaşım sitelerinde paylaşıyoruz ve kalıcı hale getiriyoruz. Peki bu videoları depolamamız gerektiğinde veya internet bağlantısının olmadığı durumlarda ve internet erişiminin olmadığı cihazlarda bu videoları seyredebilmek için ne yapmamız gerekir? Bu sorunun cevabı olarak birçok yardımcı video indirme programı önerilebilir. Fakat bu programlar hem kurulum gerektirmekte hem de birçoğu ücrete tabi olmakta. Bu yazımızda ücretsiz olarak ve herhangi bir program kullanmadan daha az zahmetli bir şekilde nasıl internetten programsız video indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz onu anlatıyor olacağız.

Bu işlem için KeepVid isimli servisi kullanacağız. Keepvid'i tarayıcılarınızda çalıştırabilmek için bilgisayarınızda Java'nın yüklü olması gerekmektedir. Java'yı indirmek için:

KeepVid bize Facebook video indirme, YouTube video indirme ve Dailymotion video indirme gibi konularda yardımcı oluyor ve farklı kalite seçenekleri sunarak farklı formatlarda videoları bilgisayarımıza kaydetmemize izin veriyor.

YORUMLAR