İnternetten Programsız Video İndirme

Yazımızda program kullanmadan internet üzerinden nasıl video indirebileceğinizi anlatıyoruz

İlk Adım

Video indirme işleminin ilk ayağında Java'yı bilgisayarımıza yükledikten sonra KeepVid'e aşağıdaki bağlantıdan erişiyoruz:

KeepVid'i açtıktan sonra tarayıcımızda açık olan videonun bağlantısını tarayıcımızın adres çubuğundan kopyalayarak aşağıdaki resimde işaretlenen yere yapıştırıyoruz:

Bağlantıyı kırmızı çubukla işaretlenmiş bölüme yapıştırdıktan sonra yeşil kare içerisindeki "Download" tuşuna tıklıyoruz. Bu adımdan sonra bize video için indirme seçenekleri sunulacaktır. Burada video kalitesi ve çözünürlüğü ile video formatını belirleyebiliyoruz:

Kırmızı kare içerisinde listelenen seçenekler arasından hangi formatı ve kaliteyi tercih ediyorsak şeçiyoruz ve üzerine tıklıyoruz. Bu adımdan sonra normal bir dosya indirme işlemi gibi video indirme işlemi başlayacaktır. Kırmızı kare içerisinde yer alan seçenekler her videoya göre değişmektedir. Bu nedenle indireceğiniz videoda daha fazla veya daha az kalite ve format seçeneği bulunabilir. Değişmeyen tek şey ise indirme yöntemi.

İşte internetten programsız video indirme bu kadar zahmetsiz bir işlem. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere, hoşçakalın!

Android Uygulamalarını Bilgisayarda Çalıştırma

  1. İnternetten Programsız Video İndirme
  2. İlk Adım

YORUMLAR