İnternetten Programsız Video Kesme

Yazımızdaki resimli anlatımı kullanarak program kullanmadan videolarınızı kesebilirsiniz

3 Adımda Video Kesme

Online Video Kesici kullanarak 3 adımda video kesme işlemini tamamlayabiliyorsunuz. Video kesme sürecinin ilk adımında keseceğiniz video dosyasını seçmektesiniz. Bu iş için Online Video Kesici servisini açtıktan sonra "Dosya Aç" tuşuna tıklıyoruz:

Keseceğiniz videoyu belirledikten sonra videonuz internet üzerinden Online Video Kesici servisine yüklenecektir. Bu süreç videonuzun boyutuna göre belli bir süre alabilir. Video yükleme işlemi bittikten sonra videomuzun kesilecek kısımlarını belirliyoruz:

Kırmızı halkalar içerisindeki işaretçileri kaydırarak kesilecek alanı belirlemekteyiz. İşaretlerin dışarısında kalan silik bölümler videolardan çıkartılacak bölümlerdir. İki işaretçi arasındaki bölüm ise keserek ayıracağımız ve farklı bir video dosyası olarak kaydedeceğimiz video bölümü olacaktır.

Online Video Kesici bize keseceğimiz videolar için video dönüştürme imkanı da veriyor. Sarı işaretli alan içerisinde kalan bölümden keseceğimiz videonun kaydedileceği video formatını belirleyebiliyoruz. Online Video Kesici bize videolarımızı MP4, AVI, FLV, WebM ve MPEG formatlarında kaydetme imkanı veriyor. Videomuzun kesilecek bölümünü belirledikten ve kaydedileceği video formatını belirledikten sonra yeşil alan içerisindeki "Kes" tuşunua tıklıyoruz.Bu adımdan sonra videonuz işlenecek ve indirmeye hazırlanacak.

Son adımda kırmızı ile işaretli alan içerisindeki "İndir" seçeneğini seçerek düzenlediğimiz videoyu bilgisayarımıza kaydediyoruz. Umarız yazımız ihtiyacınızı karşılar.. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere, hoşçakalın.

Windows 8.1 ile Bilgisayarınızı Wi-Fi Hotspot’a Dönüştürün

  1. İnternetten Programsız Video Kesme
  2. 3 Adımda Video Kesme

YORUMLAR