iOS İçin Egzersiz ve Spor Uygulamaları

Spor salonuna vakti olmayanlar veya açık havada spor yapmayı tercih edenler için derlediğimiz bu listede iOS için en iyi spor ve egzersiz uygulamalarını bulabilirsiniz.

Breeze

Spor hakkında gözardı edilen detaylardan biri de aslında günlük yaşantımız esnasında da hatırı sayılır ölçüde kalori harcadığımızdır. Breeze bu detay üzerine yoğunlaşan bir uygulama. Gün içerisinde attığınız adımları hesaplayan Breeze gün sonunda ne kadar kalori yaktığınızı raporluyor.

Listede yer alan diğer spor uygulamalarının tersine Breeze sadece attığınız adımları sayıyor. Yani spor salonunda kullanmak için bir uygulama arıyorsanız direkt olarak bir sonraki uygulamaya göz atmanız yerinde olacaktır.

Bu uygulama özellikle spor yapmaya vakit bulamayan çalışan bireyler için en ideal seçeneklerden biri. İş yerinizde fazladan atacağınız birkaç adım, çıkacağınız birkaç merdiven az gibi gözükse de aslında sağlık üzerinde inanılmaz etkilere sahip. Tüm bilgileri şık bir arayüz eşliğinde sunan Breeze'de geçmiş günlerde attığınız adımların raporlarına da ulaşabilirsiniz.

  1. iOS İçin Egzersiz ve Spor Uygulamaları
  2. Breeze
  3. Runtastic
  4. Strava Running and Cycling
  5. Runtastic Push-Ups

YORUMLAR