iOS İçin Seyahat ve Şehir Rehberi Uygulamaları

Gezmeyi ve yeni yerler görmeyi seven kullanıcılar için hazırladığımız bu yazıda en iyi seyahat ve şehir rehberi uygulamalarını bulabilirsiniz.

City Maps 2Go

City Maps 2Go çevrimdışı çalışabilme özelliğiyle göz dolduran uygulamalardan bir tanesi. Uygulamada dünya üzerindeki onlarca şehrin haritası mevcut. Kullanıcılar sunulan haritalar içerisinden ihtiyaç duydukları haritaları indirebiliyor. Bu sayede ihtiyacınız olmayan bir şehrin haritası cihazınızda gereksiz yer kaplamıyor. İhtiyacınız olan haritaları cihazınıza indirdiğiniz için bunları internet bağlantısına ihtiyaç duymadan da kullanabiliyorsunuz.

Uygulamada oteller, hava alanları, restoranlar ve tren istasyonları gibi sık sık ihtiyaç duyulabilecek olan servisler işaretlenmiş olarak sunuluyor. Kullanıcılar da hiçbir arama yapmadan bu servislere hemen ulaşabiliyor.

Genel çerçevede değerlendirecek olursak City Maps 2Go seyahat etmeyi sevenlerin hayatını kolaylaştıran uygulamalar arasında yer alıyor ve ücretsiz olarak sunulmasıyla da büyük beğeni topluyor.

Android İçin Seyahat ve Şehir Rehberi Uygulamaları

  1. iOS İçin Seyahat ve Şehir Rehberi Uygulamaları
  2. AroundMe
  3. Jetpac City Guides
  4. Locish
  5. Turkey Travel Guide
  6. City Maps 2Go

YORUMLAR