iPhone 8 Batarya ve RAM Miktarı Belli Oldu

iPhone 8 kaç GB RAM var? iPhone 8 batarya kaç mAh? Soruları iFixit tarafından yanıtlandı.

Apple’ın 10. yıl özel telefonu iPhone X ile birlikte tanıttığı iPhone 8, iFixit tarafından parçalarına ayrıldı.

Son teknoloji ürünlerini paramparça yaparak cihazların donanımlarına ilişkin tüm merak edilenleri açıklığa kavuşturan ekipten beklediğimiz iPhone 8 tamiri nihayet geldi. Batarya kapasitesi, bellek gibi her sene kullanıcıların merak ettiği ancak Apple’ın ısrarla açıklamadığı detaylar gün yüzüne çıkıyor iFixit ekibi sayesinde.

iFixit’in tamir edilebilirlik notu olarak 10 üzerinden 6 puan verdiği iPhone 8’de kullanılan batarya 1822 mAh. iPhone 7’nin bataryası 1960 mAh ancak A11 Bionic işlemci sayesinde günlük kullanımda bir fark yaratmayacağı söyleniyor. Cam yapıda olduğundan dikkatle kullanılması önerilen telefonun 2GB LPDDR4 RAM’e sahip olduğu da doğrulandı.

iPhone 8'in Bataryası iPhone 7'nin Bataryasından Daha Küçük!
MOBİL

iPhone 8'in Bataryası iPhone 7'nin Bataryasından Daha Küçük!

{mediaId=456698} Yeni tanıtılan iPhone 8, bir önceki model olan iPhone 7'yle pek çok konuda karşılaştırmaya sokuldu. Bugün Çin'in sertifikasyon sitesi olan TENAA'da çıkan bir listede, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus'ta bir önceki modellere göre pil kapasitesinin daha düşük olduğu ortaya çıktı.

iPhone 8 Ne Kadar Dayanıklı?
MOBİL

iPhone 8 Ne Kadar Dayanıklı?

Yeni iPhone modellerinin satışa çıkarılmasının ardından birçok YouTube kanalı yeni telefonların dayanıklılıklarını ölçmek için çeşitli testler yapmaya başladılar; ancak en acımasızları EverythingApplePro oldu.

YORUMLAR