iPhone ile Çekilen En İyi Fotoğraflar (ShotoniPhone - 2019)

ShotoniPhone 2019 kazananları belli oldu. İşte iPhone'la çekilen en iyi fotoğraflar:

Dünyanın dört bir yanından iPhone’la çekilen en iyi fotoğraflar bu galerimizde. iPhone kullanıcılarının "Shot on iPhone" etiketiyle sosyal ağlardan paylaştığı fotoğraflar arasından en güzel 10 tanesi Apple tarafından seçiliyor ve belli şehirlerin reklam panolarında, Apple mağazalarında ve online olarak sergileniyor, öne çıkarılıyor.

Shot on iPhone Challenge’ın kazananları Pete Souza, Austin Mann, Annet de Graaf, Luísa Dörr, Chen Man, Phil Schiller, Kaiann Drance, Brooks Kraft, Sebastien Marineau-Mes, Jon McCormack ve Arem Duplessis tarafından seçiliyor. iPhone 7’den Xs Max’e farklı modellerle çekilen fotoğraflar, renkli şehir manzaralarından ilginç hayvanlara yaratıcı yansımalardan sıradan güzelliklere farklı temalar taşıyor.

Not: Fotoğrafların orijinallerine Apple sitesinden bakabilirsiniz.

Tamamen iPhone ile Çekilen Film Ödül Aldı
MOBİL

Tamamen iPhone ile Çekilen Film Ödül Aldı

Günümüzde kullandığımız telefonların birçoğu, sahip oldukları donanımlarla sadece beş yıl öncesinin süper lüks cihazlarına taş çıkaracak konuma geldiler.

Apple, iPhone Xs'in Video Kalitesini Gösterdi
MOBİL

Apple, iPhone Xs'in Video Kalitesini Gösterdi

İki gün önce Apple’ın Kaliforniya’daki merkezinde bulunan Steve Jobs Sahnesi’nde düzenlenen Gather Round etkinliğiyle tanıtılan iPhone Xs, gelişmiş özellikleriyle dikkat çekmişti.

Redd Yeni Klibini iPhone X ile Çekti
MOBİL

Redd Yeni Klibini iPhone X ile Çekti

Türkiye’nin en tanınmış rock müzik gruplarından Redd, yeni şarkısı “Kanıyorduk” için ilginç bir teknik kullandı.

YORUMLAR