iPhone ve iPad Üzerinde Kullanabileceğiniz En Başarılı Duvar Kağıdı Uygulamaları

iOS için kullanabileceğiniz kaliteli duvar kağıdı uygulamaları bu yazıda

iPhone ve iPad Üzerinde Kullanabileceğiniz En Başarılı Duvar Kağıdı Uygulamaları

iPhone veya iPad'inizin ana ekranındaki veya kilit ekranındaki görüntüden sıkıldınız mı? Duvar kağıdınızı değiştirmek için kullabileceğiniz kaliteli bir duvar kağıdı uygulaması bulamıyor musunuz? O zaman doğru yerdesiniz, bu yazımızda size yüksek kaliteli iPhone duvar kağıtları ve iPad duvar kağıtları sunacak olan iOS duvar kağıdı uygulamalarına göz atacağız. İncelediğimiz iOS duvar kağıdı uygulamalarını ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz uygulamalar arasından seçtik. iPhone veya iPad'inizin ekranına özel olarak tasarlanmış duvar kağıtları içeren bu uygulamalar şunlar:

InterfaceLIFT

Uzun bir süredir bir web servisi olarak hizmet veren InterfaceLift binlerce farklı duvar kağıdından oluşan bir arşive sahip. Bu mobil uygulama sayesinde bilgisayarınızda kullandığınız InterfaceLift duvar kağıtlarını iPhone veya iPad'lerinize taşıyabiliyorsunuz.

InterfaceLift dünya çapındaki kullanıcı topluluğu tarafından çekilen profesyonel fotoğraflara yer veriyor. Fotoğraflara göz atarken ekleme tarihi veya popülerlik kriterlerine göre fotoğrafları sıralayabiliyor ya da rastgele bir düzenle fotoğrafları görüntüleyebiliyorsunuz. Ayrıca belli bir duvar kağıdını arıyorsanız arama bölümünden metin ile arama yapabiliyorsunuz.

InterfaceLift sahip olduğu toplu indirme özelliğiyle sizi tek tek fotoğraf indirme derdinden de kurtarıyor. InterfaceLift'i ücretsiz indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Blurred Wallpapers

Blurred Wallpapers eğer seçtiğiniz duvar kağıtları nedeniyle uygulama ikonlarınızın seçilememesinden şikayetçiyseniz hoşunuza gidebilecek bir uygulama. Blurred Wallpapers temel olarak kendi beğeninize uygun olarak seçtiğiniz duvar kağıdını bulanıklaştırarak arkaplanda rahatsız etmeyecek bir şekilde görünmesini sağlıyor. Bu sayede ikonlarınız ön plana çıkıyor ve daha anlaşılır bir arayüz elde ediyorsunuz.

Blurred Wallpapers seçeceğiniz renklerde bulanıklaştırmanıza imkan verirken farklı şekillerde blur - bulanıklaştırma efekti uygulamanızı mümkün kılıyor. Sade ve rahatsız etmeyen bir arkaplan görüntüsü elde etmek isterseniz bu bağlantıyı kullanarak Blurred Wallpapers'ı indirebilirsiniz:

Everpix

Everpix'in klasik bir duvar kağıdı uygulaması olduğu söylenebilir. Geniş bir duvar kağıdı arşivine uygulama içerisinde yer verilirken kullanıcılar bu duvar kağıtlarına kategoriler altından göz atabiliyorlar. 14 farklı duvar kağıdı kategorisinin yer aldığı uygulamada dilediğiniz duvar kağıtlarını iOS cihazınıza indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulama duvar kağıtlarını indirmeden önce önizlemelerine göz atmanıza ve ekranınızda nasıl görünecekleri hakkında fikir sahibi olmanıza izin veriyor.

Günlük olarak güncellenerek yeni duvar kağıtları eklenen Everpix'i bu bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz:

Crystals Wallpaper

Crystals Wallpaper eğer klasik manzara resimlerinden sıkıldıysanız ve kendi tercihlerinize uygun duvar kağıtları tasarlamak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir duvar kağıdı uygulaması. Crystals Wallpaper'ın kolay kullanımı sayesinde karışık araçlarla uğraşmadan birkaç dokunuşla dilediğiniz renklerde ve şekillerde duvar kağıtları oluşturabiliyorsunuz.

Crystals Wallpaper ile daha sade görünümlü olan; fakat renkleri öne çıkaran tasarımlar oluşturabilirsiniz. Uygulamayı indirmek için bu bağlantıya tıklamanız yeterli:

Wallpapers Plus

Wallpapers Plus kategoriler altında toplanan yüzlerce yüksek çözünürlüklü duvar kağıdı seçeneğine yer veriyor. Günlük olarak güncellenen uygulamada yer alan önizleme özelliği dikkat çekmekte. Bu önizleme özelliği sayesinde duvar kağıdınızın parallax efekti uygulandığında nasıl görüneceğini öğrenebiliyorsunuz. 

Wallpapers Plus'ta duvar kağıtlarına tam ekran slayt gösterisi şeklinde göz atabilmektesiniz. Uygulamayı indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Aşağıdaki iOS duvar kağıdı uygulamaları da dikkatinizi çekebilir:

YORUMLAR