iPhone ve iPad Yan Sanayi Seyahat Çözümleri

2014 yılının iş ve tatil seyahatlerinde iPad ve iPhone’lar için en çok tercih edilen cihazlarına bir göz gezdiriyoruz.

iPhone ve iPad Yan Sanayi Seyahat Çözümleri

Bir yerden bir yere giderken yanımıza aldığımız elektronik cihazların adedi gittikçe artıyor. Bu cihazlar hem hayatımızı kolaylaştırıyor, hem de bizi kendilerine daha bağımlı kılıyorlar. 2014 yılının iş ve tatil seyahatlerinde iPad ve iPhone’lar için en çok tercih edilen cihazlarına bir göz gezdirelim istedik. 

Soulra XL güneş sistemiyle çalışan bir müzik sistemi. iPhone’lar için tasarlanmış olan bu küçük cihaz nerede olursanız olun sizi müziksiz bırakmıyor. 22W çıkışlı son derece doyurucu bir ses kalitesine sahip olan cihaz, Güneş altında şarj olabiliyor. Değiştirilebilir lithium-ion pilleri ile 8 saat boyunca durmaksızın kullanabiliyorsunuz. Kapalı alanlarda da kullanılması için bir elektrik bağlantı kablosu da var. Yanında bedava güneş kremiyle beraber 299 $’a sipariş verebilmeniz mümkün. 

iPad’ler için mükemmel bir seyahat arkadaşı daha. Klavyenin kaidesi iPad’inizi hem dike, hem de yatay olarak kullanabilmenize olanak tanıyor. Bluetooth üzerinden cihazınızla iletişi kuruyor ve USB ile şarj ediliyor. 99 $’a almayana küstükleri dedikodusu yaygın.

Dizüstü bilgisayarlarınızı serinletmek için işte size kutuplardan serinlik getiren bir ürün. Arktic (kutuplara ait) adının ne kadar doğru olup olmadığını denemeden bilemeyeceğiz, ancak ürün çok satanlar listesinde. 17 inç'e kadar olan tüm dizüstü bilgisayarlarını rahatlıkla serinletebiliyor. Sessiz fanı, şık tasarımıyla size en son 29.99 dolara bırakıyorlar.

Kaybetmekten korktuğunuz her cihaza bağlayabileceğiniz bu minik yer gösterici, çanta, bavul, cüzdan gibi kişisel eşyalarınızın nerede olduğunu akıllı telefonunuza bildiriyor. Önemli evraklarınızı taşıdığınız evrak çantanızı ya da benzeri diğer eşyalarınızı ait olduğu yerde göremezseniz hemen Kobrayı arıyorsunuz. Cüzdanınız yanınızdaysa 59.95 $.

İstediğiniz her yerde anında doküman tarayarak, çıktı alabileceğiniz son derece pratik bir cihaz. Visioneer, adından da anlaşılacağı gibi biraz vizyon sahibi bir yazıcı. Bataryası tam şarjdayken 300 sayfa basabiliyor. SD ya da Flash belleklerle hemen uyum sağlıyor, her hangi bir bilgisayara ihtiyaç duymuyor. Her hangi bir dokümanı yerleştirdiğiniz anda hemen kopyalamaya başlıyor. 199 $ fiyatı var.

iPad ve iPhone için tasarlanmış olan bir diğer hoparlör seti de JBL’den. Yine yatay ve dikey olarak cihaza telefon ya da tabletinizi yerleştirebiliyorsunuz. Hoparlörün tasarımı 360 derece ses alanı yaratmak için tasarlanmış. Elektriğe bağlı olarak kullanılabilen JBL OnBeat, cihazlarınızın hem çalışıp hem de şarj olmasını sağlıyor. Ekstra bir kabloyla TV’ye de bağlanan cihaz oldukça kullanışlı ve pazarlıksız 149 $.

Giyilebilir Cihazlar Neden Var?

iPad Portreleri

Fling iPad Joystick

iPad 2 Tanıtıldı

YORUMLAR