iPhone'da Birden Fazla Numara Nasıl Silinir?

iPhone'da birden fazla numarayı nasıl sileceğinizi anlattık.

iPhone'da Birden Fazla Numara Nasıl Silinir?

iPhone cihazlarımıza birini kaydettiğimizde ilerleyen dönemlerde irtibatı kesebiliyoruz. Kısa süreli görüşmelerde bile gerçekleşebilen bu durum, bir süre sonra rehberimizi şişiriyor ve denk geldiğimizde "bu kim yahu?" diyebiliyoruz. Cihazımızda toplu silme işlemi yapamadığımızdan alternatiflere yönelme ihtiyacı duyuyoruz. Bu blogda da rehberden "birden fazla numara nasıl silinir?" sorusunun cevabını vereceğiz.

iPhone cihazlarda bazı işlemleri toplu gerçekleştirmek gerçekten işkenceye dönüşebiliyor. Birden fazla numara silme işlemini iCloud üzerinden yapmak mümkün olsa da daha basit çözümlere ihtiyacımız var. Çok vakit kaybetmeden bu çözümü sizlerle paylaşmak istiyorum.

Öncelikle Groups isimli uygulamayı App Store üzerinden indiriyoruz. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak kolaylıkla ulaşabilirsiniz:

Uygulamayı yükledikten sonra çok basit bir arayüz bizi bekliyor. Kişiler'e erişime izin verdikten sonra uygulamaya girip All Contacts kısmına basıyoruz.

Sol üst tarafta bulunan Select All butonuna basarak dilerseniz tüm rehberi seçebilirsiniz ama birkaç kişi silecekseniz ismin yanındaki tick'i işaretleyip devam ediyoruz. Daha sonra orta üst kısımda bulunan Choose Action bölümüne gelerek Delete Contacts diyoruz ve rehberimizden silmek istediğimiz numaraları kolay bir şekilde siliyoruz. 

Akıllı Telefonlarda Silinen Numaralar Nasıl Geri Getirilir?

Android Telefonlarda Rehberdeki Aynı Numaralar Nasıl Silinir

YORUMLAR