İzmirCon 2013 ile FRP Severler Bir Araya Geliyor

23-24 Mart 2013 tarihlerinde İzmir Tepekule Sergi ve Kongre Merkezi'nde düzenlenecek olan İzmirCon 2013'te tüm FRP severler bir araya gelecekler.

İzmirCon 2013 ile FRP Severler Bir Araya Geliyor

Her sene Türkiye çapında düzenlenen çeşitli "Con" etkinlikleri sayesinde FRP yani Fantasy Role Playing sevenler bir araya geliyorlar ve bunlardan bir tanesi de bu sene 11.'si düzenlenecek olan İzmirCon 2013 etkinliği.

23-24 Mart 2013 tarihlerinde İzmir Tepekule Sergi ve Kongre Merkezi'nde düzenlenecek olan İzmirCon, hem masaüstü FRP oyunlarına yer verecek hem de bilgisayar ve konsol oyunları için hazırlanacak olan FRP etkinliklerine ev sahipliği yapacak.

FRP denince akla gelenlerden bir tanesi olan Cosplay etkinlikleri de tabii ki unutulmamış durumda. İzmirCon 2013 ziyaretçilerinin Cosplay ile katılım gösterebilecekleri etkinlik aynı zamanda bu alanda bir yarışma da düzenliyor ve Türkiye Alt Kültür Topluluğu önderliğinde düzenlenecek olan bu yarışma tüm katılımcıları bekliyor olacak.

İzmirCon 2013'e dair tüm gelişmeleri takip etmek için resmi web sitesini ziyaret edebilir yahut Facebook etkinlik sayfasına göz atabilirsiniz.

YORUMLAR