Kampanya: Tamindir'den 2013'te Ücretsiz Lisanslar Kazanın

Kampanya: Tamindir'den 2013'te Ücretsiz Lisanslar Kazanın

Tamindir’in 2012 yılında gerçekleştirdiklerini ve son bir yılda yaşanan tüm gelişmeleri sizin için 2012 Yılında Tamindir'de Neler Oldu? başlıklı yazımızda özetlemiştik. Geçtiğimiz yılın ziyaretçilerimiz ve takipçilerimiz için de güzel geçmiş olmasını dileyerek 2013’e girmemize az bir zaman kala tamamen ücretsiz olarak dağıtacağımız yazılım hediye paketlerimizi sizlere sunmak istiyoruz.

ESET Güvenlik Paketi


ESET ve Tamindir işbirliği ile hazırlanan 2013 güvenlik paketimiz içerisinde iki farklı ESET Antivirüs ürününden birisi için tam 1 yıllık ücretsiz lisans kazanma şansınız var. 10 adet ESET NOD32 ve 5 adet ESET Smart Security lisansı dağıtacağımız ESET güvenlik paketimizde yer alan bu ürünler hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve kampanyaya katılmadan önce denemek isterseniz aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

ESET güvenlik paketini kazanabilmek için tek yapmanız gereken resmi Facebook, Twitter ve Google+ sayfalarımızı takip ettikten sonra her birinde yapacağımız duyuruları kaçırmamak ve duyurunun içeriğinde yer alan işlemleri gerçekleştirmek. Her bir sosyal ağdaki katılımınız daha fazla kazanma şansı demek olduğu için aşağıdaki butonları kullanarak takip etmediğiniz hesaplarımızı görebilir ve takip edebilirsiniz.

Toplamda 10 adet ESET NOD32 ve 5 adet ESET Smart Security kampanya dahilinde dağıtılacaktır. Kampanya 19.12.2012 ile 01.01.2013 tarihleri arasında geçerlidir. Talihliler 02.01.2013 tarihinde Tamindir.com ve sosyal medya hesaplarımızdan duyurulacaktır.

Üçü Bir Arada Yazılım Paketi


Üçü bir arada yazılım paketimiz bilgisayarınızın en çok ihtiyaç duyabileceği 3 programın bir araya geldiği, içerisinde hem antivirüs, hem engelsiz internet hem de sistem bakımı programları olan Ad-Aware, Hotspot Shield ve Advanced SystemCare’ı barındıran tam bir kullanıcı paketidir. Kazanmak istediğiniz programlara karar vermeden önce denemek isterseniz aşağıda yer alan bağlantıları kullanarak üç programın da ücretsiz sürümlerini bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Üçü Bir Arada Yazılım paketini kazanabilmek için tek yapmanız gereken resmi Facebook, Twitter ve Google+ sayfalarımızı takip ettikten sonra her birinde yapacağımız duyuruları kaçırmamak ve duyurunun içeriğinde yer alan işlemleri gerçekleştirmek. Her bir sosyal ağdaki katılımınız daha fazla kazanma şansı demek olduğu için aşağıdaki butonları kullanarak takip etmediğiniz hesaplarımızı görebilir ve takip edebilirsiniz.

Toplamda 20 adet kişiye üç programa ait lisanslar hep birlikte kampanya dahilinde dağıtılacaktır. Kampanya 19.12.2012 ile 01.01.2013 tarihleri arasında geçerlidir. Talihliler 02.01.2013 tarihinde Tamindir.com ve sosyal medya hesaplarımızdan duyurulacaktır.

YORUMLAR