Kinguin İş Birliğiyle 5 Adet Total War: Warhammer Hediye Ediyoruz! (Kazananlar Açıklandı)

Tamindir ve Kinguin ortaklığında 5 takipçimize Total War: Warhammer hediye ediyoruz! Kampanya detayları için tıklayın.

Kinguin İş Birliğiyle 5 Adet Total War: Warhammer Hediye Ediyoruz! (Kazananlar Açıklandı)

Total War'da iki dünyayı birleştirecek ve ayrı bir üçleme yaratacak serinin ilk oyunu Total War: Warhammer'ın çıkışına yalnızca bir gün kaldı! Biz de dijital oyun satış platformu Kinguin ile iş birliği içerisinde tam 5 adet Total War: Warhammer dağıtmak için kolları sıvadık; vazgeçemediğiniz strateji oyununu Warhammer evreni ile çıkış gününde oynamaya hazır mısınız?

Dünya çapında uygun fiyatları ve geniş oyun yelpazesiyle artık ülkemizde de TL kurunda oyun satmaya başlayan Kinguin, hayranları ilk günden Total War: Warhammer'la buluşturmaya hazırlanıyor. Bu etkinliğe biz de Tamindir olarak dahil olup, okurlarımız ve sosyal medya takipçilerimiz arasından tam 5 kişiye Kinguin aracılığıyla Total War: Warhammer hediye etmek istedik. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan kampanya koşullarımızdan ve katılımdan bahsedelim.

Katılım ve Çekiliş

Kampanyaya Kinguin'in hazırladığı çekiliş sayfasından, Kinguin ve Tamindir sosyal medya adreslerini takip ederek katılım hakkı kazanıyorsunuz. Her takip ettiğiniz hesap için ekstra çekiliş hakkı kazanabilir ve şansınızı artırabilirsiniz. Unutmayın, ne kadar çok entry, o kadar çok şans!

Çekilişin gerçekleştiği sayfada sistem otomatik olarak kullanıcılar arasından şanslı katılımcıları belirleyecek ve oyunu kazananlar yine otomatik olarak sistem tarafından e-posta aracılığıyla bilgilendirilecek. Kampanya bitiş gününe kadar herhangi bir e-posta almazsanız lütfen telaşlanmayın.

KAMPANYAMIZA KATILIM SONA ERMİŞTİR. KAZANANLARIN LİSTESİNE AŞAĞIDAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

  • Didem Şahin
  • Natuhan Sayın
  • Berkan Küçükgül
  • Sefa Gökdemir
  • Kubilay Şahin

Önemli Not: Kazananlara kodları otomatik olarak sistem tarafından gönderilecektir. Lütfen çekiliş safasına giriş yaptığınız e-posta adreslerinizi kontrol ediniz.

Kampanya Katılım Şartları

  • Kampanyamız bu yazının yayınlanma tarihinden itibaren başlar, 27 Mayıs Cuma günü Öğlen 12:00'de sona erer. Katılım sayfasındaki saat sayacından gerçek zamanlı olarak ne kadar süre kaldığını takip edebilirsiniz.
  • 5 adet Total War: Warhammer - Steam kodu dağıtılmaktadır.
  • Kampanya katılım sayfasındaki adımların bazılarında doğrulama işaretleri bulunuyor. Takip ettiğiniz sosyal medya adreslerini doğrulamazsanız, maalesef çekiliş hakkı kazanamazsınız.
  • Kampanya bitiş tarihiyle birlikte katılımcılar e-posta yoluyla otomatik olarak bilgilendirilecek ve ödül kazanan katılımcılar bu sayfa üzerinde listelenecektir.
  • Kinguin ve Tamindir kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

YORUMLAR