LG HW300G Taşınabilir LED Projektör İncelemesi

LG HW300G, taşınabilir LED projektör sınıfına ait bir ürün olarak inceleme bölümümüzdeki yerini alıyor. Başta boyutları olmak üzere birçok olumlu özelliğe sahip olan cihaza dair gözlemimizi biraz daha detaylandıralım.

Tasarım

Cihazın taşınabilirlik açısından gayet iyi bir yapısının olduğunu belirtmiştik. Biraz daha görsel zevke yönelik incelediğimizde öncelikle LG HW300G’nin parlak siyah bir renge sahip olduğunu söylemeliyiz.

Şık bir tasarımı bulunan cihazın sol ön kısmında ışık lambası yer alıyor. Her iki yanda bulunan hoparlör sayesinde var olan ses çıkış imkânlarını genişletmiş oluyorsunuz.

Üst bölüme göz attığımızda birçok kontrol tuşuyla karşılaşıyoruz. Öncelikle lambanın üst kısmına denk gelecek şekilde odak ayarı bölümü bulunduğunu söyleyelim. Bu döner sayesinde perdenin ya da duvarın LG HW300G’ye olan mesafesine göre odak ayarı yapılabiliyor. Orta kısımda ise ses arttırma ve azaltma; yukarı – aşağı tuşları yer alıyor. Onların altında da Güç ve kullanıma açma – kapatma aynı zamanda tamam (OK) tuşu olarak da kullanılabilen tuşlar yer alıyor.

Cihazın arka bölümü kapsamlı giriş özelliklerine sahip ve hemen her giriş çeşidi mevcut. HDMI, güç, RGB, A/V ve kulaklık girişi arka kısımda toplanmış. Fan çıkış bölümü de burada.

  1. LG HW300G Taşınabilir LED Projektör İncelemesi
  2. Tasarım
  3. Arayüz
  4. Performans ve Editörün Yorumu

YORUMLAR