LG HW300G Taşınabilir LED Projektör İncelemesi

LG HW300G, taşınabilir LED projektör sınıfına ait bir ürün olarak inceleme bölümümüzdeki yerini alıyor. Başta boyutları olmak üzere birçok olumlu özelliğe sahip olan cihaza dair gözlemimizi biraz daha detaylandıralım.

Arayüz

LG HW300G, Türkçe dil desteğine sahip. Bu destek sayesinde teknolojiye arası mesafeli olan kullanıcıların bile cihazı rahatça kullanabileceklerini söyleyebiliriz. Temel seviyede ayarların olabildiğince hâkim kılındığı arayüz, seçilen bağlantı türüne göre alt seçenekler sunuyor.

Soğuk, sıcak, sinema gibi daha önceden atanmış görüntü paketlerinden birini seçerek istediğiniz renk aralığının görüntülere hâkim olması sağlanabilir. Bunların haricinde gelen görüntü varsayılan olarak doğal görüntüyü perdeye ya da duvara yansıtıyor.

Müzik dinlemekten, doküman görüntülemeye kadar birçok erişim seçeneğinin bulunması arayüzün de buna uyumlu olmasını sağlamış. Arayüz özellikle geçişlerde ve tamam (OK) deyişlerin ardından işlem yapmada biraz yavaş kalabiliyor. Kumanda ile istenen komutları yerine getirmek kolay olsa da bazı küçük işlemleri cihazın üzerindeki kontrol tuşlarından yapmak akıcı olmayan işlemleri beraberinde getirebiliyor.

  1. LG HW300G Taşınabilir LED Projektör İncelemesi
  2. Tasarım
  3. Arayüz
  4. Performans ve Editörün Yorumu

YORUMLAR