LG HW300G Taşınabilir LED Projektör İncelemesi

LG HW300G, taşınabilir LED projektör sınıfına ait bir ürün olarak inceleme bölümümüzdeki yerini alıyor. Başta boyutları olmak üzere birçok olumlu özelliğe sahip olan cihaza dair gözlemimizi biraz daha detaylandıralım.

Performans ve Editörün Yorumu

LG HW300G, taşınabilirlik konusuna harika bir cihaz. Görüntü kalitesi ve LED teknolojisinin nimetlerini kullanabilmesi konusunda başarılı. Yanına güzel bir ses sistemi koyarsanız bulunduğunuz yeri çok rahat bir şekilde ev sinemasına çevirebilirsiniz ve görüntü konusunda hiçbir rahatsızlık duymazsınız. Tabii ki tam HD yani 1080p görüntü çözünürlüğü olmasını tercih ederdim.

Renkler ve canlılık konusunda beklediğimden de başarılı bir sonuç gördüm. İdeal uzaklıktan izlenmesi halinde memnun edecek görüntü kalitesini fark edebilirsiniz.

5 saniye gibi projektör dünyasında hızlı denilebilecek açılma süresi de bir başka olumlu yön.

Cihazın tabii ki eksi yönleri var. Onlardan biri fan sesinin biraz fazla olması. Eğer görüntüye yüksek ses seviyesi eşlik etmiyorsa fan sesini kolaylık duyabiliyorsunuz ki bu pek de hoş değil. Diğer yandan arayüz kimi zaman hantallaşabiliyor.

Genel olarak alınabilir, başarılı bir LED taşınabilir projektör LG HW300G. Özellikle de benim gibi televizyonu neredeyse hiç izlemiyorsanız, günlük bilgisayar kullanımı haricinde belirlediğiniz filmlerde, diziler ve spor müsabakaları için büyük bir ekran ihtiyacı duyuyorsanız belki de televizyon yerine tercih edebilirsiniz bile.

LG HW300G Taşınabilir LED Projektör İnceleme Videosu
Tamindir TV

LG HW300G Taşınabilir LED Projektör İnceleme Videosu

LG HW300G, taşınabilir LED projektör sınıfının en popüler üyelerinden biri. 30 bin saate kadar kullanılabilen lamba ömrü ile de rakiplerine göz dağı veren bu LG projektörü yakından inceledik.

  1. LG HW300G Taşınabilir LED Projektör İncelemesi
  2. Tasarım
  3. Arayüz
  4. Performans ve Editörün Yorumu

YORUMLAR