Logitech G710+ Mekanik Oyuncu Klavyesi İncelemesi

Logitech G710+ mekanik oyuncu klavyesi oyuncular için mükemmel bir performans sunuyor. Ürüne dair incelememizi kaçırmayın.

Kullanım Kolaylığı

Windows 8’e kadar işletim sistemi desteği olan klavyenin maalesef Windows XP desteği bulunmuyor ancak en son oyunları oynamak için G710+ gibi üst düzey bir klavye kullanmak isteyen oyuncuların hali hazırda Windows Vista’dan daha eski bir işletim sistemi kullanmayacaklarını düşünüyorum. Bu noktada ilk aşamada dikkatimi çeken konulardan bir tanesi klavyenin iki adet USB girişi kullanması oldu. USB Pass Over özelliği ve hızlı tepki süresi nedeniyle ihtiyaç duyulan bu özellik kasasında sınırlı sayıda USB çıkışına sahip olan kullanıcıların şikayetine neden olabilir.

G710+’nın tuşları adından da anlayabileceğiniz üzere mekanik tuşlardan oluşuyor ve mekanik tuşların beraberinde getirdiği kullanım kolaylığı, hızlı tepki süresi gibi özellikler bu cihazda da mevcut. Tuşlara basabilmek için sadece 45 gramlık bir kuvvet gerekiyor ve 4 mm derinliğe sahip olan klavye oldukça rahat bir şekilde her türlü yazı ve oyun ihtiyacınızı karşılayabiliyor.

  1. Logitech G710+ Mekanik Oyuncu Klavyesi İncelemesi
  2. Kullanım Kolaylığı
  3. Gece Kullanımı
  4. Oyun İşlevleri
  5. Faydalı Özellikler
  6. Eksikler

YORUMLAR