Logitech G710+ Mekanik Oyuncu Klavyesi İncelemesi

Logitech G710+ mekanik oyuncu klavyesi oyuncular için mükemmel bir performans sunuyor. Ürüne dair incelememizi kaçırmayın.

Gece Kullanımı

Ancak diğer mekanik klavyelerde yer alan yüksek ses ve gürültü problemini egale edebilmek için Logitech oldukça mantıklı bir sistem kullanmış. Tuşların altlarında bulunan lastik bant sayesinde her ne kadar silikon klavyeler kadar düşük ses elde edilemese de pek çok mekanik klavyeye göre çok daha sessiz ve rahatsız edici olmayan bir tuş kullanma deneyimi elde edilmiş. 

Tuşların arkalarında yer alan ve her tuşa özel olarak takılan LED lambalar sayesinde gece ve karanlık mekanlarda klavye kullanımı oldukça kolay hale geldiğinden dolayı özellikle ışıksız ortamlarda oyun oynamayı seven kullanıcılar memnun kalacaklardır. Bu LED ışık düzeyinin 5 farklı seviyeye sahip olması sayesinde çok parlak tuşlardan rahatsız olanlar da diledikleri yoğunlukta buton ışıklandırmasını kullanabiliyorlar. Oyunlarda sık sık kullanılan yön tuşları ve WSAD tuşlarının diğer klavye tuşlarından ayrı olarak ışıklandırılabilmesi ise oyun severlerin oldukça beğeneceği bir özellik. Işıklandırma anlamında maalesef cihazda beyaz renkten başka bir seçenek bulunmuyor.

  1. Logitech G710+ Mekanik Oyuncu Klavyesi İncelemesi
  2. Kullanım Kolaylığı
  3. Gece Kullanımı
  4. Oyun İşlevleri
  5. Faydalı Özellikler
  6. Eksikler

YORUMLAR