Londra 2012 Kapanış Seremonisi

Google'dan Londra 2012 Olimpiyat Oyunları'nın son günü olan 12 Ağustos için yeni bir Doodle daha geldi. Yeni Doodle Londra 2012 Kapanış Seremonisi'ni konu almakta. Yayınlanan bu Doodle, Londra 2012 Olimpiyat Oyunları için hazırlanan son Doodle olarak ayr

Londra 2012 Kapanış Seremonisi

Google'dan Londra 2012 Olimpiyat Oyunları'nın son günü olan 12 Ağustos için yeni bir Doodle daha geldi. Yeni Doodle Londra 2012 Kapanış Seremonisi'ni konu almakta. Yayınlanan bu Doodle, Londra 2012 Olimpiyat Oyunları için hazırlanan son Doodle olarak ayrıca dikkat çekmekte.

Londra 2012 Kapanış Seremonisi olarak yayınlanan Doodle üzerinde son 17 gün içerisinde Google tarafından yayınlanan Doodle'lar üzerinde yer alan 15 olimpik spor dalında mücadele eden sporcularlar yer almakta. Yayınlanan Doodle görseli üzerinde okçuluk, dalış, eskrim, artistik cimnastik, hokey, masa tenisi, gülle, sırıkla atlama, senkronize yüzme, cirit, basketbol, slalom kano, futbol ve ritmik cimnastik sporlarına ait figürler yer almakta.

Son 16 gün içerisinde Google tarafından her gün farklı bir olimpiyat spor dalıyla ilgili interaktif oyunlar ve logolar yayınlandıktan sonra, Doodle'larına Londra 2012 Kapanış Seremonisi Doodle'ı ile son verdi. Londra 2012 Olimpiyat Oyunları için hazırlanan Doodle'lar hepimize eğlenceli ve güzel dakikalar yaşattı diyebiliriz. Bundan sonraki Olimpiyat Oyunlarının, 2016 Brezilya Rio de Janeiro Yaz Olimpiyat Oyunları olduğunu düşünürsek, yeni Olimpiyat Oyunu Doodle'ları için 4 yıl beklemek zorunda olmamız gerçekten üzücü.

Google, Olimpiyat Oyunları için geliştirdiği interaktif oyunlar ve logolar ile gerçekten çok büyük bir farklılık yaratmayı başardı ve bunun için büyük bir alkışı hakediyor. Sonraki Olimpiyat Oyunlarını ve yeni Doodle'ları merakla bekleyeceğiz.

Konuyla ilgilli olarak Oyunkolu.com'da yayınlanan eğlenceli oyunu oynamak için Londra 2012 Kapanış Seremonisi sayfasına gidebilirsiniz.

YORUMLAR