MacX DVD Ripper Pro Kampanyamıza Katılın, Ücretsiz Lisansınızı Hemen Alın!

Tamindir ve Digiarty iş birliği ile düzenlenen kampanyamıza katılarak hemen ücretsiz MacX DVD Ripper Pro programının lisansını alın!

MacX DVD Ripper Pro Kampanyamıza Katılın, Ücretsiz Lisansınızı Hemen Alın!

DVD ripleme amacıyla kullanılan en popüler programlardan bir tanesi olan MacX DVD Ripper Pro'nun üreticisi Digiarty ile birlikte düzenlediğimiz kampanya sayesinde katılan tüm ziyaretçilerimiz 59 Dolar karşılığında satılan programın ister Windows ister Mac versiyonunu ücretsiz olarak indirebilir.

Tamindir olarak geçtiğimiz yıl da düzenlediğimiz kampanyayı yinleyerek ziyaretçilerimizin yeniden MacX DVD Ripper Pro lisansını ücretsiz olarak alabilmesini sağlıyoruz. 20 Ağustos'a kadar sürecek olan kampanya sayesinde sürenin sonuna kadar program lisansınızı anında alarak, programın yükleme aşasında girip aktif edebilirsiniz.

Eski zamanlara göre DVD'lerin kullanımı azalmış olsa da, pek çok kullanıcı DVD kullanımına devam ediyor elbette. DVD'lerinizin içindeki tüm verileri orijinal olarak kalitelerini bozmadna ister bilgisayarlarınızı istersenz de Android ve iOS mobil cihazlarınıza kopyalayabilen program, işlemlerinizi oldukça hızlı hallediyor. Piyasada bulunan rakiplerine göre daha gelişmiş bir program olan MacX DVD Ripper Pro'nun hem Windows hem de Mac versiyonu bulunuyor. Kampanyamıza katılarak dilediğiniz versiyonunu yahut her iki versiyonun için de lisans anahtarı alabilirsiniz.

Kampanyamıza Katılarak Ücretsiz Lisans Anahtarı Almak için Yapmanız Gerekenler:

1. Adım

Kampanyamıza katılmak için aşağıdaki görsele tıklayarak sizler için hazırlanan kampanya sayfasına gitmelisiniz. Sayfa İngilizce olduğ için yapmanız gereken diğer adımlar aşağıda görsellerle birlikte açıklanmıştır. Bir kaç saniye sürecek olan işlem sonunda ürün lisansınızı kolayca alabilirsiniz.

2. Adım

Kullandığınız bilgisayar ve işletim sistemine göre Windows ya da Mac seçimini aşağıdaki görselde gösterildiği şekilde yapın ve programı indirin.

Görselde mor oklar ile gösterilen 2 farklı tuştan sol taraftaki mavi tuş programın Mac versiyonunu, sağ taraftaki yeşil tuş ise Windows versiyonunu temsil ediyor. Kullandığınız cihaza göre seçiminizi yaparak tuşa tıklamanız bir sonraki adıma geçmek için yeterli.

3. Adım

Üçüncü ve son adımımızda bir önceki adımda tuşa bastıktan sonra karşınıza çıkan kodu alarak bilgisyarınızda bir dosyaya kaydetmeniz ve hemen ardından programı ister aynı ekran üzerindeki download tuşuna basarak, isterseniz de hemen alta ekleyeceğim indirme bağlantılarını kullanarak programı indirebilirsiniz. Size verilen lisans kodunu bir yerlere kaydetmeniz önemli. Çünkü programın kurulum aşamasında sorulacak olan lisans anahtarı bölümüne bu kodu kopyalamanız gerekiyor. Böylece programın ücretli olan Pro sürümünü sınırsız süreli olarak ücretsiz kullanabileceksiniz

Yukarıdaki ekranda da görmüş olduğunuz üzere mor çizgiler ile belirtilen alan içerisinde "License Key" yazısının yanındaki kod sizin için verilen ücretsiz lisans anahtarı. Bu lisans anahtarını unutmayacağınız bir yere kopyalayıp yapıştırdıktan sonra hemen altındaki yeşil tuşu kullanarak ya da altta ekleyeceğim indirme bağlantısına tıklayarak programı indirebilirsiniz. Dilerseniz kampanyamızı arkadaşlarınız ile sosyal medya üzerinden paylaşarak onların da kampanyadan yararlanmasını sağlayabilirsiniz. Herhangi bir kişi limiti olmayan kampanyamıza süresi boyunca tüm ziyaretçilerimiz katılıp, ücretsiz lisans anahtarını alabilirler.

MacX DVD Ripper Pro İndir:

Şimdiden kampanyamıza katılan tüm ziyaretçilerimize MacX DVD Ripper Pro'yu iyi günlerde kullanmalarını dilerim. Farklı bir Tamindir kampanyasında yenien görüşmek üzere!

Kampanya Kuralları:

  • Kampanya 20 Ağustos 2015 günü gecenin geç saatlerine kadar devam edecektir. Aldığığınız lisans kodlarını bu süre bitmeden aktif etmeniz gerekmektedir. Aksi halde kodlar geçersiz sayılacaktır.
  • Kampanya ile elde ettiğiniz lisans anahtarı ile programın Pro yani ücretli sürümünü sınırsız kullanım hakkına sahip oluyorsunuz. Fakat gelecekte çıkacak olan güncellemeleri yüklemeniz mümkün olmayacaktır. Programı ilk kurduğunuz sürümünde sınırsız olarak kullanabilirsiniz.
  • Bilgisayarınıza atacağınız format sonucunda kampanyadan almış olduğunuz kod programı tekrar yüklemeniz durumunda çalışmayacaktır. Bu nedenle format atmadan ya da programı silerek yeniden yüklemeden önce mutlaka farklı bir disk üzerine yedeklemenizi tavsiye ediyorum.
  • Farklı bilgisayarlar üzerinde kullanılmak üzere kampanyadan birden fazla yararlanabilirsiniz.
  • Kampanya süresi boyunca herhangi bir kişi ya da lisans sınırı yoktur. Kampanyaya katılan tüm ziyaretçilerimiz ücretsiz lisans kodunu alacaktır.

YORUMLAR