Max Payne Mobil Versiyonu Çok Yakında Android ve iOS ile Bizlerle

Rockstar Games tarafından cuma günü yapılan açıklamaya göre efsana oyun Max Payne'in mobil versiyonu bu ay içerisinde Android ve iOS işletim sistemine sahip akıllı telefonlar için piyasaya sürülecek. Oyunun iPhone, iPad ve iPod  için olan sürümü

Max Payne Mobil Versiyonu Çok Yakında Android ve iOS ile Bizlerle

Rockstar Games tarafından cuma günü yapılan açıklamaya göre efsana oyun Max Payne'in mobil versiyonu bu ay içerisinde Android ve iOS işletim sistemine sahip akıllı telefonlar için piyasaya sürülecek. Oyunun iPhone, iPad ve iPod  için olan sürümü 12 Nisan Perşembe günü, Android için olan versiyonu ise iOS'tan 2 hafta sonra 26 Nisan Perşembe günü piyasaya sürülecek

Rockstar firması oyun hakkında ilk bilgileri "Tam olarak klasik bir Max Payne deneyimini iOS ve Android platformlarında kullanıcıların beğenisine sunacağız. HD grafikler, yüksek çözünürlüklü dokular, Social Club bağlantısı ve kullanıcılar tarafından özelleştirilebilir kontroller her iki platform içinde başarıyla entegre edilmiştir" şekilde duyurdu.

Max Payne'in mobil versiyonu iPhone 3GS, 4, 4S ve dördüncü nesil yeni iPod Touch'lar üzerinden oynayabilecek. Android telefonların hangileri üzerinde oynanabilir olacağıysa önümüzdeki günlerde açıklanacak.

Fiyatlandırma konusunda henüz kesin bir açıklama yapılmazken, SlashGear firmasının "İnsanların 11 yaşında bir oyun için 5 dolardan daha fazla para verip vermeyecekleri konusunda şüpheliyiz" açıklaması oyunun fiyatının az çok hangi aralıklarda olabileceğini gözler önüne serdi.

YORUMLAR