Microsoft Xbox 360 Kablosuz PC Kontrol Cihazı İncelemesi

Merhaba Tamindir takipçileri, hatırlayacağınız üzere blog bölümümüzde önceki yazılarımızda bilgisayarda gamepad ile oyun oynamanın avantajlarını anlatmış, bu yazımızla paralel olarak da Razer Onza Tournament Edition Xbox 360 PC Kontrol Cihazı'nı incelemiş

Microsoft Xbox 360 Kablosuz PC Kontrol Cihazı İncelemesi

Merhaba Tamindir takipçileri, hatırlayacağınız üzere blog bölümümüzde önceki yazılarımızda bilgisayarda gamepad ile oyun oynamanın avantajlarını anlatmış, bu yazımızla paralel olarak da Razer Onza Tournament Edition Xbox 360 PC Kontrol Cihazı'nı incelemiştim. İncelememde tüketici olarak bu ürünün size sunabileceği artıları ve eksileri ele alarak ürün ile ilgili soru işaretlerini gidermeye çalışmıştım. Alışveriş yapmadan önce size bir ön rehber olabilecek bu yazıya benzer bir şekilde ürün inceleme bölümümüzde bu sefer Microsoft Xbox 360 Kablosuz PC Kontrol Cihazı'nı inceliyor olacağız.

Tekrardan değinmek gerekirse, güncel bilgisayar oyunlarının çoğunda Xbox 360 kontrol şeması kullanıldığı için Xbox 360 tabanlı bir kontrol cihazı kullanmadığınızda bu oyunları gamepad ile oynamak mümkün olmamakta. Bu güncel oyunların çoğunun PlayStation, Xbox ve PC için ortak olarak çıkması bilgisayar üzerinde oynayabildiğiniz oyunları Xbox 360 tabanlı bir kontrol cihazı ile oynayabileceğiniz anlamına gelmekte. Bu oyunları gamepad ile oynamak başta zor görünse de alıştıktan sonra çok daha rahat olmakta, titreşim sayesinde atmosfere katkıda bulunmakta ve eğlence faktörünü arttırmakta; hele ki kontrol cihazınız kablosuz ise.

Microsoft Xbox 360 Kablosuz PC Kontrol Cihazı hem Xbox 360 ile hem de bilgisayarınızla kullanabileceğiniz bir gamepad. Kutunun içinde yer alan USB bağlantılı kablosuz verici sayesinde size hareket özgürlüğü kazandıran gamepad oldukça kullanışlı ve dayanıklı. Ürünü araştırırken veya almaya karar verdiğinizde kırmızı kutulu olmasına ve üzerinde Microsoft Xbox 360 Wireless Controller -for Windows- yazmasına özen gösterin. İşte kutunun görünümü:

  1. Microsoft Xbox 360 Kablosuz PC Kontrol Cihazı İncelemesi
  2. Genel Özellikler
  3. İzlenimler
  4. Genel Değerlendirme

YORUMLAR