Mobil Dünya Kongresi 2013

Mobil Dünya Kongresi 2013'te teknoloji devleri tarafından tanıtılacak olan akıllı telefon ve tabletlerin teknik özellikleri ve fotoğraflarına dair tüm haberleri blogumuzdan takip edebilirsiniz.

Mobil Dünya Kongresi 2013

Mobil Dünya Kongresi 2013 ya da bir diğer adıyla Mobile World Congress (MWC) 2013 bu sene de İspanya'nın Barselona şehrinde düzenlenecek ve tüm mobil teknoloji devlerini basın ve teknoloji meraklıları ile buluşturacak. 25-28 Şubat 2013 tarihleri arasında ziyaretçilere açık olacak olan Mobil Dünya Kongresi, onlarca üreticinin bizlere sunacağı yepyeni ürünlere de ev sahipliği yapacak.

Şimdiden hakkında onlarca haber ve dedikodu yayılan kongrenin, ABD'de düzenlenen Tüketici Elektroniği Fuarı kadar hareketli olacağı ve mobile verdiği yoğunluktan dolayı akıllı telefon ve tablet takipçilerinin kongreden çok daha memnun ayrılacağı kesin.

Biz de sizin için Mobil Dünya Kongresi 2013'ten en son gelişmeleri anlık olarak takip etmeye çalışacağız ve ürettiğimiz haberleri hem Tamindir anasayfasından hem de bu blog içerisinden kolayca takip edebilirsiniz. Düzenli olarak yeni haberlerle zenginleştirilecek olan bu yazımızı dilerseniz sık kullanılanlar menünüze ekleyebilir ve yeniliklerden istediğiniz zaman haberdar olabilirsiniz.

Nokia Lumia 720 Tanıtıldı

Nokia'nın üst sınıf akıllı telefonlar için hazırladığı Lumia 920 ve 820 modellerinin ardından şimdi de Nokia Lumia 720 modeli satışa sunulacak. Orta sınıf kullanıcılar için hazırlanan cihaz aynı zamanda Carl Zeiss lensler barındırmaya da devam edecek.

Samsung, Firefox OS'a Hayır Dedi

Android ve Windows Phone 8 akıllı telefonları ile mobil dünyada kendinden oldukça söz ettiren Samsung'un Firefox OS konusunda herhangi bir çalışma gerçekleştirmeyeceği ve özellikle şirketin kendi işletim sistemi Tizen OS'a ağırlık vereceği açıklandı.

  1. Mobil Dünya Kongresi 2013
  2. Mobil Dünya Kongresi Birinci Gün Haberleri
  3. Mobil Dünya Kongresi 2013 Öncesi Haberler

YORUMLAR