MoboRobo Artık iOS 7 Desteğine Sahip

Moborobo programı, artık iOS 7 desteği sayesinde en son iPhone cihazları da yönetebiliyor.

MoboRobo Artık iOS 7 Desteğine Sahip

MoboRobo programı, hem iPhone hem de Android cihaz kullanıcıları tarafından çok daha kolay cihaz yönetimi gerçekleştirebilmek için tercih edilen başarılı programlardan bir tanesi ve her versiyonunda biraz daha başarılı bir tasarıma ve işlevlere kavuşuyor.

Programı kullanarak mobil cihazınızın kontak bilgilerini yönetebilir, çağrı ve SMS'ler gönderebilir, cihazınızı hızlandırmak için bakım yapabilir, temalar yükleyebilir yahut kendi uygulama marketinden faydalanarak yepyeni uygulamalara erişim sağlayabilirsiniz. Programın tüm özelliklerine ve yapabildiklerine göz atabilmek için aşağıdaki bağlantıdan programı inceleme sayfasına geçiş yapabilirsiniz.

MoboRobo'nun 2.1.6.107 versiyonunda hem görsel olarak bazı iyileştirmeler bulunuyor, hem de program daha stabil bir şekilde çalışıyor. Tabii ki en son cihazlarda sorun çıkarmadan çalışması için iOS 7 desteği de bu sürümle birlikte geliyor ve dolayısıyla iOS 7'ye geçiş yapmış olan kullanıcılar tüm işlevlerden başarıyla faydalanabiliyorlar.

Eğer siz de mobil cihazınızın üreticisinin kendi yönetim programını beğenmiyor ve alternatiflere göz atmak istiyorsanız, hem Android hem de iOS cihazları kolayca yönetebileceğiniz MoboRobo'yu kesinlikle deneyin.

MoboRobo'nun detaylı incelemesini de kaçırmayın!

YORUMLAR