Need for Speed: Most Wanted İncelemesi

İyi bir yarış oyunu denildiği zaman ne kullandığınız arabaların, ne yarıştığınız sokakların ne de grafiklerin pek önemi yoktur aslında. Önemli olan şey o an oynadığınız yarış oyununun size hissettirdiği duygulardır. Hız, belirsizlik ve ani manevralarla si

Grafik ve Ses:

Need for Speed: Most Wanted grafiksel açıdan gerçekten de kullanıcıların beklentilerini karşılayacak kalitede, hatta belki daha da fazlası. Eğer yüksek bir sistem konfigürasyonuna sahipseniz oyunun grafiklerinden tam anlamıyla keyif alacağınıza eminim. Öyle ki sadece şehir içerisinde geziyorken bile etrafta göreceğiniz farklı model araçlara bakarak saatlerinizi geçirebilirsiniz.

Tek sorun oyun içerisinde kullanabileceğiniz kamera açılarının eksik kalmış olması ve trafikte karşınıza çıkan bazı araçların detaylarında eksiklikler görünmesi diyebiliriz.

Most Wanted için seçilen oyun müzikleri gerçekten çok etkileyci ve oyunculara adrenalin duygusunu tam anlamıyla yaşatıyor. Rock, electronic, dubstep ve benzer tarzdaki müzikler, yarış içerisinde veya şehri gezerken tamamen oyun atmosfere oyuncuları adapte edecek şekilde seçilmiş.

Müzikleri bir kenarıya bıraktığımızda oyun içerisinde bulunan diğer ses efektleri de gerçekten etkileyici. Kullandığımız aracın motorundan yükselen, polis sirenlerinden gelen, çarpışma anında gerçek bir kaza yapmışçasına sizi irkilten ve benzeri daha birçok oyun içi sesler ve efektler gerçeğe en yakın şekilde hazırlanmış.

  1. Need for Speed: Most Wanted İncelemesi
  2. Oynanış:
  3. Grafik ve Ses:
  4. Multiplayer (Çoklu Oyuncu):
  5. Sonuç:

YORUMLAR