Norton Zone ile Dosya Paylaşma Nasıl Yapılır?

Merhaba Tamindir takipçilerimiz, Norton Antivirüs ile tanıdığımız Symantec kısa bir süre önce yeni bulut servisi Norton Zone'u duyurdu. Norton Zone'un ne olduğuna bakarsak bu servis temelde bize online depolama imkanı veren bir uygulamadır. Ücretsiz olara

Norton Zone ile Dosya Paylaşma Nasıl Yapılır?

Merhaba Tamindir takipçilerimiz, Norton Antivirüs ile tanıdığımız Symantec kısa bir süre önce yeni bulut servisi Norton Zone'u duyurdu.

Norton Zone'un ne olduğuna bakarsak bu servis temelde bize online depolama imkanı veren bir uygulamadır. Ücretsiz olarak 5 GB depolama alanına sahip olabildiğimiz bu servisi benzerlerinden ayıran nokta ise Norton Antivirüs'ün gücünü arkasına almasıdır. Güvenlik konusunda kendini kanıtlamış Norton Antivirüs bu servis ile paylaştığımız dosyaları otomatik olarak tarıyor ve daha güvenli paylaşımlar yapmamıza imkan tanıyor. Özetle güvenlik açısından başarılı olan Norton Zone video, resim ve ofis dökümanları gibi her çeşit dosya paylaşımına imkan tanıyan bir bulut depolama hizmetidir. Peki Norton Zone'u yükledikten sonra nasıl dosya depolayacağız ve bu dosyaları paylaşacağız? İşte bu rehber yazımız size bu konuda yardımcı olacak.

İlk olarak Norton Zone programını buradan indirip yüklüyoruz:

  1. Norton Zone ile Dosya Paylaşma Nasıl Yapılır?
  2. Norton Hesabı Oluşturma
  3. Dosya Depolama
  4. Depolanan Dosyaları Paylaşma
  5. Dosya Paylaşma Seçenekleri

YORUMLAR