Note 8 Fiyatına Türk Kullanıcıların Efsane Tepkileri

Note 8 Fiyatına Türk Kullanıcıların Efsane Tepkileri

Samsung, dün gerçekleştirdiği özel etkinlik ile yeni amiral gemisi Samsung Galaxy Note 8'i resmi olarak tanıttı.

Bu resmi tanıtım ile birlikte Galaxy Note 8 özellikleri ve Galaxy Note 8 fiyatı da ortaya çıktı. Samsung'un yeni amiral gemisi şüphesiz ki çok gelişmiş özelliklere, kaliteli bir kameraya, etkileyici bir ekrana ve tasarıma sahip. Fakat daha da etkileyici olan şey telefonun dudak uçuklatan fiyatı.

Note 8 Türkiye fiyatı ciddi anlamda yüksek. Ülkemizdeki yüksek vergi oranına da bağlı olarak telefon 4.999 TL gibi bir fiyatla satışa sunulacak. Cep telefonlarına taksit imkanının kaldırılmış olması nedeniyle bu telefonları muhtemelen operatörler aracılığıyla satın alacağız. Fakat bu sefer de aylarca yüksek tutarlı ödemeler yapacağız.

Note 8'in yüksek satış fiyatı beraberinde sosyal medyada ilginç ve komik paylaşımları da getirdi. Note 8 Türkiye fiyatının duyurulmasından sonra Twitter üzerinde Türk kullanıcılar durumu mizahi bir şekilde eleştirdiler. Bu yazımızda da bu ilginç tepkileri bir araya toplayacağız.

Bu Twitter iletisinde Note 8'in nasıl mevcut telefonlarımıza olan aşkımızı tazelediğine şahit oluyoruz.

Diğer bir Twitter mesajında ise Note 8 ile aşkımızı karşı cinse karşı nasıl gösteremeyeceğimiz bize hatırlatılıyor.

Eğer partnerinizle ilişkinizi bir adım ileriye taşımak isterseniz bu çalışmada Note 8'in iyi bir tercih olacağı vurgulanmakta. Zaten tek taşın modası da geçmeye başlamıştı.

Kaç böbrek ulan bi' Note 8?

Samsung bizi aydınlatır mısın canım?

Mantıklı, önümüz bayram.

Haklı ve yerinde bir kaygı.

Ve gerçekler...

Samsung Galaxy Note 8 Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarih

YORUMLAR