Paranızın Hakkını Veren 5 Mobil Uygulama

Listemize ve uygulama detaylarına göz atmak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Paranızın Hakkını Veren 5 Mobil Uygulama

Merhaba sevgili Tamindir takipçileri. Bildiğiniz üzere Android veya iOS işletim sisteminde kullandığımız uygulamalar söz konusu olduğunda öncelikli tercihlerimiz genel olarak ücretsiz uygulamalar oluyor. Uygulama marketlerinde de yaygın olarak ücretsiz uygulamalara yer verilmekte. Fakat bu ücretsiz uygulama kalabalığından sıyrılarak öne çıkmayı başarabilen ve ödediğiniz paranın hakkını verebilen uygulamalar mevcut. Bu yazımızda da bu en iyi ücretli uygulamaları bir araya toplayacağız ve kısaca özelliklerden bahsedeceğiz. Uygulamaları seçerken alanlarında başarılı olmalarına ve benzersiz özellikler sunmalarına dikkat ettik. İşte listemizdeki uygulamalar:

Dilerseniz uygulamalara kısaca göz atalım:

OmniFocus 2: 

Eğer yoğun bir okul veya iş hayatına sahipseniz ya da ev işlerini yürütmekte güçlük çekiyorsanız OmniFocus 2'nin size büyük yardımı dokunacaktır. OmniFocus 2 temel olarak bir görev yönetim ve görev takip aracı olarak tanımlanabilir. OmniFocus 2 ile farklı görevler oluşturabilirsiniz ve bu görevleri kişi, zaman, konum ve proje bazlı olarak takip edebilirsiniz. 

Örnek bir senaryo oluşturmak gerekirse; OmniFocus 2 ile alışveriş yapma görevi oluşturabilir, bu görevin içerisinde satın alınması gereken ürünleri listeleyebilirsiniz. Görevin hangi tarihte ve nerede yapılacağını da belirlemenize imkan tanıyan uygulama size bildirimler yoluyla tamamlanma zamanı yaklaşan görevleri de hatırlatabiliyor. Böylece yapacağınız işleri unutma derdinden kurtuluyorsunuz.

OmniFocus 2 senkronizasyon özelliğiyle aynı anda Mac bilgisayarınız, iPhone ve iPad tabletinizde kullanılabilmekte. Uygulama ile görevlerinizin içerisine resim ve video gibi medyalar da ekleyebiliyorsunuz. OmniFocus 2'yi bu bağlantıları kullanarak satın alabilirsiniz:Tasker: 

Tasker, Android cihazınızı çok daha farklı ve kullanışlı bir şekilde kullanabilmenize imkan tanıyan bir otomasyon uygulamasıdır. Tasker kullanarak Android cihazınızın birçok farklı eylemi otomatik olarak yürütmesini sağlayabilirsiniz. Programlama bilgisine sahip olmadan bu işi halletmenize imkan tanıyan uygulama oluşturacağınız eylemler için detaylı kişiselleştirme seçenekleri sunuyor. Örnek olarak; Tasker aracılığıyla oluşturacağınız eylem seti ile belli bir saat aralığında kulaklığınızı Android cihazınıza bağladığınızda otomatik olarak medya oynatıcınızın veya başka bir uygulamanın açılmasını sağlayabilirsiniz. Benzer şekilde internet tarayıcınızı açtığınızda otomatik ekran döndürme özelliğinin kendiliğinden devre dışı kalmasını sağlayabilirsiniz. Bu tip basit eylem setlerinin haricinde karmaşık eylem setleri de yaratabilmektesiniz.

Tasker kullanabilmek için Android cihazınızı rootlamanız da gerekmiyor. Tasker indirmek için:

White Noise:

White Noise uyku problemlerinizi çözebilmeniz, işinize ve çalışmanıza odaklanabilmeniz ve stresten kurtulabilmeniz için kullanabileceğiniz bir mobil uygulama. White Noise temel olarak beyninizin çalışma yöntemini kandırmanıza yardımcı oluyor. Beynimiz normalde uykuya dalsak bile etraftaki sesleri takip etmektedir. Bu nedenle uykuya dalma sürecinde veya uyku sırasında duyacağınız musluk damlaması gibi ufak sesler bile bazen uyanmanıza veya uyuyamamanıza sebep olabiliyor. White Noise bu tür durumları maskeleyebilmek için farklı frekanslarda sesler çalıyor ve beyninizin dış sesleri takip etmesini engelliyor. Sonuçta ödevinize veya işinize odaklanabiliyor, kolayca uykuya dalabiliyor ve uykunuzun bölünmesini engelleyebiliyorsunuz.

White Noise satın almak için:


SkySafari 4 Pro: 

SkySafari 4 Pro, astronomi konusunda benzeri olmayan bir uygulama. NASA ve Hubble teleskopu ve dünyanın en ünlü astronomi fotoğrafçıları gibi kaynaklardan alınan uzay ve panorama şeklinde gökyüzü fotoğrafları, yıldızlar, takım yıldızlar ve gezegenler hakkında bilim adamları tarafından paylaşılan detaylı bilgiler uygulama içerisinde yer almakta. SkySafari 4 Pro'yu kısaca özetlemek gerekirse uygulama cebinizde taşıyabileceğiniz bir uzay ansiklopedisi olarak değerlendirilebilir.

SkySafari 4 Pro içerisinde sayısız yüksek çözünürlüklü fotoğraf barındırmakta ve uygulama içeirisndeki bütün içeriklere çevrimdışı olarak erişilebilmekte. SkySafari 4 Pro'yu satın almak için: 

XCOM: Enemy Unknown

En iyi ücretli uygulamalara yer verdiğimiz bu yazımızın son uygulaması bir mobil oyun olan XCOM: Enemy Unknown. İlk olarak 90'lı yıllarda çıkan XCOM serisi döneminde büyük yenilikler getirmiş olan bir strateji serisiydi. Bu başarılı serinin günümüzdeki temsilcisi olan XCOM: Enemy Unknown yine bize yüksek kaliteli bir oyun tecrübesi yaşatıyor ve bu eğlenceyi mobil cihazlarımızda bize sunuyor.

Sıra tabanlı bir stareteji oyunu olan XCOM: Enemy Unknown'da uzaylı tehdidi karşısında dünyayı savunmaya çalışan bir grup üstün yetenekli askere komuta ediyoruz. Takımımıza seçeceğimiz askerleri oyunda ilerledikçe geliştirebiliyor, uzaylı teknolojilerini keşfederek yeni silahlara kavuşabiliyoruz. Serinin mirasını güzel bir şekilde koruyan XCOM: Enemy Unknown bu seriyi yeni teknolojiyle buluşturuyor ve kaliteli grafikler sunuyor.

XCOM: Enemy Unknown'u bu bağlantıları kullanarak satın alabilirsiniz: 


Listemizde yer alan uygulamalarımız umarız ihtiyacınızı karşılar. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere, hoşçakalın.

En Pahalı Android Uygulamaları

YORUMLAR