Pinterest Yerine Fancy Kullanmanız için 5 Neden

Alternatif sosyal ağ sitelerinden birine şans vermeyi deneyebiliriz. Bu yazıda, Pinterest yerine neden Fancy kullanılmanız gerektiğinin beş nedeni öğreneceksiniz.

Son zamanlarda Pinterest’in popülerliğinden biraz ödün verdiğinden ve zirvede kalmak için kara kara düşünmeye başladığından bütün sosyal medya kullanıcılarının haberdar olduğunu düşünüyoruz. Alternatif sosyal medya sitelerinin, kullanımını sürdürdüğünüz sosyal medya sitelerinden bin kat daha iyi olduğuna sayısız kez şahit olmuşuzdur. Pinterest’te kalmanın artık sizin için bir anlam ifade etmediğini düşünüyorsanız, alternatif sosyal medya sitelerine yönelebilirsiniz.

Sadece birkaç özelliğiyle dev bir sosyal ağ sitesi olmayı başarabilen Pinterest ile Fancy arasında şaşılacak benzerlikler bulunuyor. Fancy, Pinterest’in pek başarılı sonuçlanmayan bir ya da iki girişiminden farklı olarak para kazanmanın bir yolunu buldu. Bu, kullanıcılar için büyük bir avantaj anlamına geliyor. Bu yazıda, Pinterest yerine neden Fancy kullanmanızın gerektiğini en iyi şekilde özetleyen beş nedeni öğreneceksiniz.

1. Fancy Gizlilik Konusunda Daha İyi

Pinterest’te profilin arama motorlarında çıkmamasını seçebiliyorsunuz fakat yeni bir eve taşındığınızda, evinize alacağınız mobilya listesini tutarken bunların yalnızca sizi takip eden insanlar tarafından görülmesini istediğinizde Pinterest bunun için sizlere ayrı bir gizliilik ayarı sunmuyor.

Fancy’de ise profilinizi gizli tutabilir, etkinliklerinizin yalnızca takipçileriniz tarafından görülmesini sağlayabilirsiniz.

2. Fancy Kullanıcıları Daha Doğru Kategori Seçimi Yapıyor

Zaman zaman Fancy’de de yanlış kategorize edilen içeriklere denk geliniyor ama Pinterest'te olduğu kadar sık rastlanılmıyor. Elbette ki bu, Fancy’nin Pinterest’ten daha az kullanıcısı olduğundan kaynaklanıyor olabilir.

3. Fancy’de Doğrudan Satın Alma İşlemi Gerçekleştirilebiliyor

Fancy siteden eşya satın alabilme imkanı sunuyor. Eşyalarınızı Fancy aracılığı ile satmak istiyorsanız ya da bir şey satın almak istiyorsanız, Fancy’i tercih edebilirsiniz. Fancy, alışveriş sepetine ürün ekleyebilmenize ve site üzerinden ödeme yapmanıza imkan veriyor.

Bu özellik, sitede bulunan bütün ürünler için geçerli değildir. Bazı markalar, kendilerinin verdiği bağlantıdan sipariş vermenizi ister. Bu markaların ürünlerinde, ürünü satın almak için nereye gitmeniz gerektiğini söyleyen bir bağlantı bulunur.

4. Yatırımcılar Gözlerini Fancy’nin Üzerinde Tutuyor

Sosyal ağ üzerinden 250.000 dolarlık anlaşma yapan her tasarımcının en az bir başarı öyküsü vardır. Jake Frey, yaptığı küçük ve kullanışlı icadı ile ilk birkaç gün içinde yüzlerce satış gerçekleştirmek ile kalmadı, aynı zamanda icadını toplu hale getirmek için bir yatırımcının dikkatini çekmeyi de başardı.

Elbette ki herkes Fancy’de 250.000 dolarlık bir anlaşma yapacak diye bir şey yok ancak güçlü birilerinin gözlerinin bu mecra üzerinde olduğunu bilmek güzel.

5. Fancy ile İstenilen Ürünler Daha Az Fiyata Satın Alınabiliyor

Fancy’den satın almak için ürün arayışındaysanız, harika fırsatlar yakalayacağınızı öğrenmeniz sizi mutlu edecektir. Fancy’de satılan oldukça pahalı ürünlerinin yanı sıra çok ucuz, uygun fiyatlı ürünler de yer alıyor. Satıcı ile pazarlık yapabilir, ürünü makul bir ücret ile satın alabilirsiniz.

Fancy hakkında ne düşünüyorsunuz? Fancy hakkındaki düşüncülerinizi yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR