Playstation 4 için Yeni Duyurulan Oyunlar

Playstation 4 adına duyurulan yeni oyunları tanıtıyoruz.

Playstation 4 için Yeni Duyurulan Oyunlar

Sony’nin düzenlediği etkinlik 21 Şubat Perşembe günü gece 3 itibariyle sonlandı. Ve beklenen gerçekleşti: Playstation 4 duyuruldu!

Playstation 4'ün donanım, teknik ve yazılım kısımlarını öğrenmek için Playstation 4 Teknik Özellikleri yazımızı okuyabilirsiniz. Çünkü bu yazıda etkinlikte önemli bir yer kaplayan yeni Playstation 4 oyunlarına bir bakış atacağız.

Playstation 4 Oyunları

Açıkçası etkinlik adına beni en çok şaşırtan unsur, çok fazla oyun tanıtımının yapılması oldu.

Tanıtılan ve gösterimi yapılan oyunlar arasında tahmin ettiklerimiz de vardı, sürpriz olanlar da. İsteseniz sırayla bu oyunalara bir bakış atalım.

-Etkinlikte oyunlar adına ilk olarak Japan Studios’un geliştirdiği Knack yer aldı. Bir tanıtım videosuyla izleyicilere sunulan oyun platform türünde gelecek.

-Oyunlar adına daha sonra sahne alan Guerilla Games, Playstation 4 adına ilk bomba oyunu duyurdu. Killzone Shadow Fall isimli oyunu duyuran yapımcı firma, etkinlik esnasında oyunu oynayarak bir gösterim de sundu.

-Haberini daha önceden verdiğimiz bir oyun da etkinlikte sahne aldı. Evolution Studios tarafından geliştirilen yarış oyunu Drive Club, oyuncuların beğenisine sunuldu. Takım tabanlı bir yarış oyunu tecrübesi sunan Drive Club, yarış oyunlarına farklı bir bakış açısı kazandıracak gibi gözüküyor. Yaklaşık olarak 10 yıldır gündemde olan proje, PS4’ün sosyal nimetlerinden faydalanarak en sonunda hayata geçirilmiş.

-Playstation 3’teki Infamous serisiyle tanıdığımız Sucker Punch’ta Infamous: Second Son’ı bir tanıtım videosuyla izleyicilerle paylaştı.

  1. Playstation 4 için Yeni Duyurulan Oyunlar
  2. Etkinlikteki Sürpriz Oyunlar

YORUMLAR