Popüler 8 Uygulamaların Yıllar İçinde Yaşadıkları Büyük Değişim

Popüler mobil uygulamalar yıllar içerisinde büyük değişimlere uğradılar. Biz de bu listemizde bu değişimleri bir araya getirdik!

Popüler 8 Uygulamaların Yıllar İçinde Yaşadıkları Büyük Değişim

Bugün milyonlar hatta milyarlarca kişi tarafındna kullanılan uygulamalar, ilk çıktıklarında bugün göründükleri gibi değillerdi. Yıllar içinde onlarca güncelleme alan ve sürekli değişen uygulamalar, tasarımlarına bu yenilikleri yedirmek zorunda oldukları gibi, günün trendlerine de uymak durumunda kalıyorlar. Bu sebeple 1-2 yıl içerisinde baştan aşağıda değişebiliyorlar. 

Yıllar içindeki en dramatik değişim Instagram'da yaşanmış. 3310 uygulaması gibi görünen yapısından, en modern tasarım şekillerine ulaşmayı başaran Instagram ile birlikte diğer uygulamaların değişimleri de görülmeye değer. Aşağıda yer alan fotoğraflara baktıkça ne demek istediğimizi çok daha iyi anlayacak ve yıllar öncesinin telefonlarına da dönerek, küçük bir nostalji gezisi de yapmış olacaksınız

1- Instagram

2- WhatsApp

3- PayPal

4- Uber

5- Linkedin

6- SoundCloud

7- Foursquare

8- Pinterest

Biz burada bütün uygulamlaarın ilk ve son hallerini verdik. Fakat Greatappstimeline isimli internet sitesi üzerinden yukarıda gördüğünüz uygulamaların yıllık değişimlerini görebilir, yakında siteye eklenecek olan diğer uygulamaları da takip edebilirsiniz. Birçok kurum ve kuruluş tarafından desteklenen internet sitesi, yakın zaman içerisinde katoloğunu çok yukarılara çekmeyi deneyecek. 

Instagram Windows 95 İçin Geliştirilseydi Nasıl Olurdu?

Foursquare Kullanıcıları 10 Milyar Kere Yer Bildirimi Yaptı

WhatsApp Mesajlarınızı Başkalarının Okuması Derdi Çok Yakında Sonlanabilir!

YORUMLAR