Razer Onza Tournament Edition Gamepad İncelemesi

Razer Onza-Tournament Edition Gamepad incelemesi

Razer Onza Tournament Edition Gamepad İncelemesi

Merhaba Tamindir takipçileri, bu yazımızda dünyaca ünlü oyun ekipmanları üreticisi Razer tarafından üretilen Razer Onza-Tournament Edition Gamepad'in incelemesini yapıyor olacağız. İncelememize başlamadan önce üretici Razer firması hakkında ön bilgi vermek doğru olacaktır.

Razer 1998 yılında firmanın şu anki CEO'su Min-Liang Tan ve başkanı Robert "Razerguy" Krakoff tarafından kuruldu. Firmanın yola çıkış amacı dünyanın en kaliteli oyun ekipmanı markası olmak ve oyuncuların görebileceği en kaliteli oyun ekipmanlarını üretmekti. Firma fareden taşınabilir bilgisayarlara, klavyeden kulaklıklara kadar uzanan çok çeşitli ürünler sunmaktadır. Hatta firma tarafından üretilen dünyanın ilk oyun tableti olan Razer Edge de bir süre önce CES 2013'te tanıtılmış ve ilgiyi üzerine çekmişti.

İnceleyeceğimiz Razer Onza Tournament Edition Gamepad ise hem Xbox 360 hem de PC için kullanılabilen bir gamepad. Güncel bilgisayar oyunlarının çoğunun Xbox 360 kontrol şemasını kullandığını ve uyumlu bir gamepad kullanılmadığında gamepad ile oynanamadığını belirtmekte fayda var. Bu nedenle piyasada az sayıda bulunan bilgisayarda kullanılabilen Xbox 360 tabanına sahip gamepadlerden olan Onza Tournament Edition öne çıkmakta.

  1. Razer Onza Tournament Edition Gamepad İncelemesi
  2. Genel Özellikler
  3. Bardağın Boş Tarafı
  4. Değerlendirme

YORUMLAR