Resident Evil 2 Remake İçin Heyecanlandıran Oyun İçi Görseller

Resident Evil 2 Remake yeni ekran görüntüleri ve tanıtım videosu (trailer) yayınlandı.

Capcom, Resident Evil 2 Remake yapımından yeni ekran görüntüleri paylaştı. 25 Ocak 2019’da Xbox One ve diğer platformlara çıkış yapacak olan yapımı sabırsızlıkla bekleyenler için paylaşılan oyun içi görsellerde karanlık koridorlar ve tüyler ürperten, korkunç savaş sahneleri göze çarparken, yayınlanan tanıtım videosunda Ada Wong’un geri döndüğünü görüyoruz. Kötüler için çalışan gizemli bir anti-kahraman ama aynı zamanda Leon Kennedy’e yardım eden bir karakterin yerine geçeceğimiz, bizleri sıra dışı bir romantizmin beklediği geliştirici tarafından paylaşıldı.

PlayStation E3 2018’de tanıtılan, PS4’e özel olacağı düşünülen ancak sonrasında diğer platformlara da çıkış yapacağını öğrendiğimiz Resident Evil 2 Remake, 60 FPS seçeneğiyle gelecek. 1998’de çıkış yapan ve kült klasik olan Resident Evil 2’nin yeni halini görmek için sabırsızlanıyoruz.

Resident Evil 2'nin Yenilenmiş Versiyonu Bize Özlediğimiz Korku Deneyimini Sunacak
OYUN

Resident Evil 2'nin Yenilenmiş Versiyonu Bize Özlediğimiz Korku Deneyimini Sunacak

90'lı yıllarda çıkış yapan Resident Evil serisi o döneme damgasını vuran video oyunu serileri arasındaydı. Capcom'un ünlü korku oyunu serisi survival horror türünü bize tanıtmıştı.

Resident Evil 2 Remake Sistem Gereksinimleri Açıklandı
OYUN

Resident Evil 2 Remake Sistem Gereksinimleri Açıklandı

E3 2018 fuarında Capcom tarafından duyurulan Resident Evil 2 Remake'in sistem gereksinimleri kullanıcılarla paylaşıldı.

YORUMLAR