Samsung Galaxy Note 4 İncelemesi

Samsung Galaxy Note 4, serinin tüm ürünlerinde olduğu gibi, şirketin teknolojisini üst seviyelere çıkartıp tüketiciye sunan ürünler olarak kanıksanmış durumdalar. Kullanıcıların beğenmiş oldukları yeni özellikler genelde bundan sonraki Galaxy S serisine a

Samsung Galaxy Note 4 İncelemesi

Samsung, 2010 yılında çıkardığı Galaxy Note serisiyle birlikte üsretmiş olduğu cihazlarda yeni bir algı yarattı. Galaxy S serisiyle şirket tüm yazılımsal ve donanımsal yeniliklere kullanıcılara sergilerken birkaç ay sonrasında çıkan Galaxy Note serisi S-Pen fonksiyonlarını bu işin içine ekleyip kullanıcıların geri bildirimi doğrultusunda düzenlemelere de ev sahipliği yapıyor. Bu değişiklikler genelde hem tasarımsal hem de yazılımsal olarak gerçekleşiyor. Daha büyük ekran buyotuyla da pratiklikten biraz kaybeden Galaxy Note serisi bu eksikliği işlevsellikle kapatan model olarak dikkar çekiyor.

Samsung Galaxy Note 4, serinin tüm ürünlerinde olduğu gibi, şirketin teknolojisini üst seviyelere çıkartıp tüketiciye sunan ürünler olarak kanıksanmış durumdalar. Kullanıcıların beğenmiş oldukları yeni özellikler genelde bundan sonraki Galaxy S serisine aktarılmış oluyor. Yepyeni alüminyum kasasıyla her zamankinden şık görünen Galaxy Note 4, her üreticinin amiral gemisi diyerek gururla sunacağı özellikleri paketlemeyi başarıyor.

  1. Samsung Galaxy Note 4 İncelemesi
  2. İlk İzlenim
  3. Samsung Galaxy Note 4 Kamera Performansı
  4. Samsung Galaxy Note 4 Teknik Özellikler
  5. Samsung Galaxy Note 4 Batarya Ömrü
  6. Samsung Galaxy Note 4 - Galaxy Note Edge Karşılaştırması
  7. Son Sözler

YORUMLAR