Samsung Galaxy Note Edge İncelemesi

Samsung, mobil cihazlara vermiş olduğu ağırlığıyla birlikte Nokia'yı senelerdir oturduğu liderlik koltuğundan alan şirket olarak biliniyor. Android cihazların başını çeken üretici pozisyonundaki şirketin bilinen bir başka yönü de her sene deneysel olan y

Samsung Galaxy Note Edge Teknik Özellikler

Performans dediğimiz zaman Galaxy Note serisi her daim döneminin yüksek kapasiteli sistemlerinden biri olmuştur. Galaxy Note Edge için de durum farklı değil. Galaxy Note 4 ile teknolojik bir yarışta olan Galaxy Note Edge, 4 çekirdekli Qualcomm Snapdragon 805'e sahip. 2,7 GHz Krait 450 çekirdekleri olan işlemcinin içerisinde bulunan grafik işlemci Adreno 420. Mobil cihazınızdan oyun oynamak istiyorsanız bu cihaz sizi 2 - 3 sene yolda bırakmayacaktır. Bugün oyun konusunda iddialı olan Android tabletlerin tümü bu sistem ile benzer bir performans aralığında dolaşıyor.

3 GB RAM ile amiral gemisi olan tüm Android cihazları ile aynı kulvarda yer alan Galaxy Note Edge, şu an için Android 4.4 KitKat işletim sistemine sahip olsa da 5.0 güncellemesi geldiğinde performansından bir şey kaybetmeyeceğini göstermek istercesine bir bellek kapasitesine sahip. Öte yandan, cihazdan ayrı çalışmak için RAM gücünden harcayacak olan Edge ekranı bu bellek kapasitesiyle sorun yaratmayacaktır.

Depolama alanı 32 GB olan cihaza 64 GB'a kadar microSD, microSDHC ve microSDXC desteğinde bulunabiliyorsunuz. Bataryanın değiştirilebilir olması da çok önemli bir nokta.

  1. Samsung Galaxy Note Edge İncelemesi
  2. İlk İzlenim
  3. Edge Ekranı Hakkında Bilmeniz Gerekenler
  4. Samsung Galaxy Note Edge Kamera Performansı
  5. Samsung Galaxy Note Edge Teknik Özellikler
  6. Samsung Galaxy Note Edge Batarya Ömrü
  7. Samsung Galaxy Note Edge - Galaxy Note 4 Karşılaştırması
  8. Samsung Galaxy Note Edge - iPhone 6 Plus Karşılaştırması
  9. Son Sözler

YORUMLAR