Samsung Galaxy Note Edge İncelemesi

Samsung, mobil cihazlara vermiş olduğu ağırlığıyla birlikte Nokia'yı senelerdir oturduğu liderlik koltuğundan alan şirket olarak biliniyor. Android cihazların başını çeken üretici pozisyonundaki şirketin bilinen bir başka yönü de her sene deneysel olan y

Samsung Galaxy Note Edge Batarya Ömrü

Kullanıcıları yolda bırakmak istemeyen Samsung, amiral gemisine alternatif olarak üretilen Galaxy Note Edge'in içerisinde 3,000 mAh kapasiteli bir batarya yerleştirmiş. Galaxy Note 4'te bu kapasite 3,220 mAh ve bunun sebebinin Edge ekranının arka kısmında kapladığı yer olduğunu düşünüyoruz. Kasanın iç kısmı ufalınca batarya için kullanılan alan da düşmek zorunda kalıyor. Ne var ki aradaki bu %7'lik fark çok kritik farklılıklar yaratmıyor. 15 saate kadar konuşma süresi sunan Galaxy Note Edge, 6 saatlik bir oyun sezonunu kaldırabilecek bir performans da sergiliyor.

Samsung'un batarya konusunda bir diğer kozu da hızlı şarj modu. Batarya ömrünü olumsuz etkileyebilecek bir yöntem olsa da telefonunuzun kısa bir zamanda bataryayı doldurması mümkün. Değiştirilebilir bir batarya olmasaydı bu opsiyonu çok tavsiye etmezdim, ancak bitince yenisini bulabileceğinizi düşününce güvenli bir zeminde yolculuk yapacağınızı düşünüyorum.

  1. Samsung Galaxy Note Edge İncelemesi
  2. İlk İzlenim
  3. Edge Ekranı Hakkında Bilmeniz Gerekenler
  4. Samsung Galaxy Note Edge Kamera Performansı
  5. Samsung Galaxy Note Edge Teknik Özellikler
  6. Samsung Galaxy Note Edge Batarya Ömrü
  7. Samsung Galaxy Note Edge - Galaxy Note 4 Karşılaştırması
  8. Samsung Galaxy Note Edge - iPhone 6 Plus Karşılaştırması
  9. Son Sözler

YORUMLAR