Samsung Galaxy S4 Lansmanı Tamindir Canlı Yayını

Samsung Galaxy S4 New York'ta düzenlenecek olan lansmanda tanıtılacak ve lansmandan gelen tüm bilgileri Tamindir Canlı Yayını ile hemen öğrenebilirsiniz.

Samsung Galaxy S4 Lansmanı Tamindir Canlı Yayını

Samsung Galaxy S4'ün aşağıda gerçekleştirdiğimiz lansman canlı yayınında açıklanan tüm özelliklerini Samsung Galaxy S4 Tanıtıldı: İşte Teknik ve Yazılım Özellikleri blogumuzda görebilirsiniz.

Samsung'un Galaxy S serisi uzun süredir Android akıllı telefon dünyasının amiral gemisi olarak varlığını koruyor ve geçtiğimiz sene piyasaya sürülen Galaxy S3 modeli adeta akıllı telefon dünyasını kavurarak gelmiş geçmiş en başarılı Samsung ürünlerinden bir tanesi olmuştu.

Bu sene yani 2013'te ise Samsung yine teknoloji meraklılarını ve tüketicilerini Samsung Galaxy S4 modeli ile memnun etmeyi hedefliyor ve uzun süredir hakkında onlarca dedikodunun döndüğü modeli 15 Mart 2013'te Türkiye saati ile gece 01.00'da New York'ta düzenleyeceği lansman ile herkese açıklayacak.

Samsung Galaxy S4'ün boyutları ve şeklinden tutun da teknik özelliklerine kadar pek çok bilginin açıklanacağı bu lansman basına açık ancak video yayına kapalı olarak hazırlandığından dolayı bizler de lansman süresince elde ettiğimiz özellikleri Türkçe olarak sizlere aktaracak, yorumlayacak ve yayınlanan resimler ile ürüne dair gelişmeleri herkesten önce sizlere aktaracağız.

Eğer siz de teknoloji meraklısı veya yeni Galaxy modelini bekleyenlerdenseniz 15 Mart 2013 gecesi 01.00'da bizimle olmayı unutmayın! (Perşembe'yi Cuma'ya bağlayan gece)

YORUMLAR