Schemer: Google'ın Lokasyon Bazlı Öneri Servisi ve Davetiyeleri

Google'ın konum bazlı öneri servisi Schemer hakkında tüm bilgileri ve davetiyeleri edinmek için tıklamayı unutmayın!

Schemer: Google'ın Lokasyon Bazlı Öneri Servisi ve Davetiyeleri

Google düzenli olarak sunduğu hizmetleri geliştirirken bir yandan da internet deneyimimizi daha iyi bir hale getirmek için yeni ürün ve hizmetlerle karşımıza çıkıyor. Bunların bazısı kısa zamanda yüksek kullanıcı oranına ulaşsa da bir kısmı henüz yayılamadan ortadan kalkıyor. Ancak bu Google’ın yenilikçi yüzünü gösterdiği için yine de bir başarı olarak görülebilir.

İşte bu servislerden bir tanesi de Google’ın en son ürünü olan Schemer. Henüz ülkemizde tam anlamıyla aktif bir hale gelmemiş olsa da ABD’de giderek daha popüler hale geliyor. Elbette Türk kullanıcıların adedi arttıkça Schemer’ın ülkemize verdiği hizmet de daha kaliteli olacak.

Peki Schemer ne yapıyor?

Schemer bulunduğunuz coğrafi konuma uygun olarak yaptığınız veya yapmak istediğiniz her şeyi yazmanıza ve sosyal çevreniz ile paylaşmanıza olanak veriyor. Böylece o bölgede bulunan ve ne yapacağına, ne yiyeceğine, ne izleyeceğine ve pek çok konuya karar veremeyen kullanıcılara ipuçları sunmuş hale geliyor. Ayrıca verdiğiniz önerilerin ne kadar popüler olduğunu da verilen oylamalar sayesinde kolayca görebiliyorsunuz.

Schemer’a üye olmak için ne yapmalıyım?

Schemer ‘a üye olmak istiyorsanız öncelikle aşağıdaki bağlantıyı kullanarak Schemer ana sayfasına gidebilirsiniz. Eğer elinizde davetiye yoksa “Add Me to the Waitlist” seçeneğine tıklayabilirsiniz. Ayrıca aşağıda verdiğimiz davetiye linklerine tıklayarak da hızlıca üye olabilirsiniz.

Ne yazık ki her linkte 20 adet davetiye olduğundan dolayı ve davetiyelerin yenilenmesi vakit aldığı için davetiye adetleri yenilenene kadar biten davetiyeleri kullanamayabilirsiniz. Belli aralıklarla yazımızı kontrol ederseniz davetiyeler yenilendikçe üye olma imkanını kullanabilirsiniz.

http://schemer.com/invite/913794t3o4nrk  
http://schemer.com/invite/dbaai0eh9ekau 
http://schemer.com/invite/0lkd100p8cqik  
http://schemer.com/invite/6adb3m4htvg2q 
http://schemer.com/invite/0le2fjd0pqjri 
http://schemer.com/invite/ve25a1n4adhv2

Eğer siz de üye olduktan sonra davetiyelerinizi kullanıcılarımıza dağıtmak isterseniz aşağıdaki yorum kısmımızdan bizimle paylaşmayı unutmayın.

YORUMLAR