Sektör Buluşmaları 2013 Kariyer Etkinliği

Kariyer planlaması yapan üniversite öğrencileri için 6 farklı dev firmadan profesyonel, yol göstermeye geliyor.

Sektör Buluşmaları 2013 Kariyer Etkinliği

Eskişehir Anadolu Üniversitesi çatısı altında en çok üyeye sahip olma özelliğini taşıyan Kariyer Kulübü, Sektör Buluşmaları etkinliğiyle tekrardan öğrencilerin karşısına çıkıyor.

Öğrencilerin iş yaşamına adım atmadan önce kendini geliştirmeleri ve yeni fikirler edinmeleri adına düzenlenen Sektör Buluşmaları 2013 etkinliği, farklı sektörlere ait 6 dev firmadan önemli profesyonelleri, öğrencilerle buluşturacak.

21 Mart günü 12:30’da başlayacak etkinlik 2 gün boyunca sürecek. Etkinlikte havacılık sektörü üzerine Pegasus, sigorta sektörü üzerine Avivasa, beyaz eşya sektörü üzerine Bosch, bankacılık üzerine Garanti, yapı malzemeleri sektörü adına Çimtaş Grup ve enerji sektörü üzerine Zorlu Enerji yer alacak.

Kendi alanlarında Türkiye’nin öncü firmaları arasında yer alan bu şirketlerden gelen profesyoneller, öğrencilere işe alım sürecini anlatacak, iyi bir kariyer için neler yapılması gerektiğinden bahsedecek ve kendi deneyimlerini paylaşacaklar.

Sektör Buluşmaları 2013’ün kapısı herkese açık. İsteyen herkes ücretsiz olarak bu etkinliğe katılabilir. Etkinlik sonunda isme özel Türkçe ve İngilizce katılım belgesi almak isteyenlerinse yapması gereken sadece Kariyer Kulübü üyesi olmak ve 6 sunumdan en az 5’ine katılmak.

Bizler de Tamindir ekibi olarak medya sponsoru olduğumuz etkinlikte yerimizi alacağız ve etkinliğe katılamayacaklar için Sektör Buluşmaları’ndan çıkan fikirleri ve öğretileri yazı ve videolar halinde paylaşacağız.

Güncelleme: Etkinlikten Videolar

YORUMLAR