SuperEasy Audio Converter 2 Kampanyamız Sona Ermiştir

SuperEasy Audio Converter 2 Kampanyamız Sona Ermiştir Katılan Herkese Teşekkürler Tamindir ve SuperEasy işbirliğiyle düzenlediğimiz kampanya sayesinde tüm kullanıcılarımız 29.95 dolar gibi bir ücret karşılığında satılan Easy Audio Converter  2 programına

SuperEasy Audio Converter 2 Kampanyamız Sona Ermiştir

SuperEasy Audio Converter 2 Kampanyamız Sona Ermiştir Katılan Herkese Teşekkürler

Tamindir ve SuperEasy işbirliğiyle düzenlediğimiz kampanya sayesinde tüm kullanıcılarımız 29.95 dolar gibi bir ücret karşılığında satılan Easy Audio Converter  2 programına ücretsiz olarak sahip olabilcekler.

Peki Nedir Bu SuperEasy Audio Converter 2?

Easy Audio Converter 2 tüm ses dosyası formatları arasına sadece bir kaç tıkla kolayca dönüştürme işlemlerini gerçekleştirmenize olanak tanıyan başarılı bir format dönüştürme programıdır. Aynı zamanda Youtube videoları ve DVD diskleriniz üzerinde bulunan ses dosyalarını bilgisayarınıza kaydetmenize de yardımcı olmaktadır.

Ses ve müzik dosyalarını istediğiniz cihaza uyumlu şekilde kolayca dönüştürebileceğiniz kolay kullanımlı bir kullanıcı arayüzüne sahip olan programı gerçekten çok seveceksiniz. iPod, iPhone, PSP, PS3, iPad veya kullanmakta olduğunuz diğer cep telefonlarına uygun olacak şekilde ses dosyası dönüştürme işlemlerini gerçekleştirmek SuperEasy Audio Converter 2 ile çok daha kolay.

Tüm popüler dosya formatları arasında: ses dosyalarından MP3'e, MP4'ten MP3'e, WMA'dan MP3'e, AAC'den MP3'e, FLAC'tan MP3'e, video dosyalarından MP3'e, AVI'den MP3'e, DVD'den MP3'e, WAV'dan MP3'e, OGG'dan MP3'e ve çok daha fazlası.

Peki SuperEasy Audio Converter 2'ye Nasıl Ücretsiz Sahip Olacaksınız?

SuperEasy Audio Converter 2 programına ücretsiz bir şekilde sahip olabilmek için yapmanız gereken şey çok basit. Öncelikle aşağıdaki link üzerinden SuperEasy Audio Converter 2 indirme sayfasına giderek indirme bağlantıları arasından "Kampanya Linki ile Tam Sürüm" bağlantısına tıklayarak programı indirmek.

SuperEasy Audio Converter 2

Ardından bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz SuperEasy Audio Converter 2 adlı programın kurulum işlemi sırasında karşınıza gelecek olan yükleme adımı sırasında karşınıza gelen lisans ekranıyla ilgili bölümde aşağıda bulunan "Ücretsiz etkinleştirme anahtarı al" menüsüne tıklamalısınız.

Karşınıza yeni gelen ekran üzerinde ilgili bölüme e-posta adresinizi girerek kayıt işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Kayıt işlemini tamamladıktan sonra program için sizlere sunulan ürün anahtarı ile kuruluma devam ederek programı tam sürüm olarak kullanmaya başlayabileceksiniz. Üç gün boyunca sürecek olan bu kampanyadan yararlanabilmek için acele etmeniz gerekiyor.

Ayrıca eğer SuperEasy Audio Converter 2'ye sevdiklerinizin ve arkadaşlarınızın da ücretsiz bir şekilde sahip olmalarını isterseniz bir an önce onları da bu kampanyadan haberdar etmeyi unutmayın.

YORUMLAR